Jeśli interesuje Cię reklama na blogu lub współpraca ze mną, to zachęcam to zapoznania się z tą stroną.
Nie ma tutaj cennika lub pakietów, każdą akcję ustalam indywidualnie z reklamodawcą. Jestem nawet skłonny podjąć współpracę za free, jednak przy odpowiednich warunkach. Mam nadzieję, że informacje zamieszczone tutaj będą przydatne i ułatwią kontakt ze mną.

1) Zwracaj się do mnie per „Michał”. Formę per Pan zostaw proszę dla innych 😉

2) Wszystko co dzieje się na moim blogu jest kontrolowane wyłącznie przeze mnie. Tak więc nie ma możliwości otrzymania dostępu do panelu administratora!

3) Blog poświęcony jest tematyce motoryzacyjnej. Skupia się na samochodach popularnych marek, nie ma tu informacji o sporcie motoryzacyjnym, tuningu lub o poważnych naprawach samochodu. Jeśli więc sprzedajesz super wytrzymałe kurtki motocyklowe lub wyposażenie warsztatów lub super spojlery importowane z Chin to idź gdzie indziej. Zaoszczędzisz i swój i mój czas.

4) Jeśli naprawdę chcesz współpracować z moim blogiem to przedstaw mi co na tej współpracy zyskają czytelnicy.
Odnośnie możliwych form współpracy to jest ich kilka:
» konkursy z nagrodami (ciekawymi nagrodami!) – jeśli chcesz rozdać kubki lub smycze to stań pod szkołą i rozdaj dzieciom 🙂
» bannery reklamowe / linki – ale tylko w określonych rozmiarach, a linki w określonych miejscach.
» testy/recenzje produktów lub usług – jednak koniecznie związanych z motoryzacją!
» posty sponsorowane – zasadniczo tak jednak z małym wyjątkiem. Wszystkie wpisy na blogu są mojego autorstwa. Nie przyjmuję jakichkolwiek gotowych tekstów, które miałbym opublikować na zasadzie copy/paste. Jeśli chcesz zamieścić tekst sponsorowany, napisz czego miałby dotyczyć. Jeśli temat mnie zainteresuje to samodzielnie napiszę notkę o danym produkcie lub usłudze.

5) Rozliczenie następuje na zasadzie umowy o dzieło / umowy zlecenie. Nie wystawiam faktury VAT.

6) Statystyki – poniżej znajdują się statystyki z Google Analytics za ostatnie 30-ści dni


7) Z automotiveblog.pl współpracują lub też współpracowały między innymi następujące firmy, organizacje, marki: Orange, Ford, Peugeot, Pirelli, Volvo Auto-Boss, Ford Auto-Boss, Skoda Emida, Link4, Katowice Airport, Ambi Pur, myjauto.pl, AutoLand.

8) Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to możesz zrobić to poprzez pocztę email michal(małpa)automotiveblog.pl

  • Popularne tagi

  • Archiwum