Automotiveblog.pl

Blog motoryzacyjny dla tych którzy zainteresowani są tym wszystkim co dzieje się w branży automotive. Na blogu pojawiają się informacje ze świata motoryzacji, nowości, ciekawostki, motoryzacja w mediach i nie tylko. Blog zawiera doniesienia nie tylko na temat nowych modeli aut na każdą kieszeń, ale też cenniki czy gospodarcze wyniki biznesu samochodowego. Znaleźć tu można również porady na temat codziennej eksploatacji auta.
Nie jest to blog w którym znajdziesz informację o wypasionych brykach typu Ferrari, Lambo, na które nie stać typowego Kowalskiego.

Kim jestem – czyli o autorze

Michał Jaraczewski – urodzony w 1981 roku w Gliwicach. Od 1993 r. użytkownik PC-ta, od 1998 r. użytkownik Internetu. Bloger od 2000 roku, magister inżynier od 2005 r.
W 2005 r. rozpoczął przygodę z motoryzacją. Od przysłowiowej kołyski związany z Gliwicami, szkoła podstawowa, średnia, studia na Politechnice Śląskiej. Fan Internetu, nowych mediów ale też i historii. Kolekcjonuje rzeczy związane z przeszłością Gliwic.

Ja i Internet

Moja przygoda z Internetem rozpoczęła się w roku 1998. Początki były trudne, najpierw był modem, dopiero od roku 2000 pojawiło się stałe łącze.
Swojego prywatnego (nieaktualizowanego już) bloga zacząłem prowadzić w 2000 r. Wtedy w Polsce o blogach jeszcze mało się mówiło.
Z Internetu korzystam na co dzień (uzależnienie), poza pracą najczęściej przeglądam informacje dotyczące branży motoryzacyjnej.

Ja służbowo

Z branżą automotive związany jestem od 2005 r. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w General Motors. Od 2007 r. pracuje na stanowisku Supplier Quality Engineera. Do moich codziennych obowiązków należy zatwierdzenie przedłożeń PPAP, audyty u dostawców, przeglądy PFMEA, Run@Rate, APQP, itp.

Ja w sieci

Goldenline
Blip
LinkedIn
NK
Facebook

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to możesz zrobić to poprzez pocztę email: michal(małpa)automotiveblog.pl

Komentarz końcowy

Wszystkie zamieszczone tutaj wpisy/komentarze są wyłącznie moją prywatną opinią/poglądem. Koncern General Motors nie ma żadnego wpływu na treść tego bloga. Moja opinia/pogląd nie może być uważana w jakimkolwiek stopniu jako stanowisko General Motors w danej sprawie.

  • Popularne tagi

  • Archiwum