29 marca 2013

Jak Audi zrobi reklamę to nie ma bata by się nie podobała. Tak samo jest z najnowszą reklamą Audi A3 Sportback. Za każdym razem gdy ją widzę w TV to chcę zobaczyć całą, nie nudzi, bawi, inspiruje i co najważniejsze cieszy oko.

Trochę mało w niej samego samochodu, ale mimo to sprytnie w spocie reklamowym zamieszczono najbardziej istotne elementy, które wyróżniają ten model.

Spot, który zamieściłem to wersja 45 sekundowa, oczywiście nie wiedzieć czemu nie jest ona pokazywana w polskiej telewizji. W reklamie wykorzystano utwór Daft Punk – Harder Better Faster Stronger.

Audi trzyma świetny poziom reklam, ciągle pamiętam też reklamę Audi Q3, która również bardzo przypadła mi do gustu.

tagiTagi: , ,
comment 2 komentarze »

Komentarze:

  1. Dawid says:

    Powiem ci że jeżdżę taką audicą po dzień dzisiejszy i te sportbacki na prawdę robią wrażenie wyglądają sportowo i przyjemnie się tym jeździ ja osobiście nie narzekam na ten model może nie mam go od nowości ale jestem zadowolony z zakupu właśnie tego modelu audi. Szczerze powiem że nie spodziewałem się że tak długo będzie mi służyć.

  2. JANEK says:

    Mam audi sportbacka od niedawna, chip na 200 koni oczywiście diesel. Auto pocisk, polecam a-3ki jak również markę audi. Niezawodne auto premium grupy VW

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum