1 września 2012

 W tym roku jakoś tak blog day cicho przeszedł w blogosferze i sołszial mediowym światku. Mój plan na ten wpis było zaprezentowanie Wam 5-ciu nowych ciekawych polskich blogów motoryzacyjnych. Niestety od paru tygodni próbowałem wyszukać jakieś ale muszę stwierdzić brak takowych. W sumie jest tylko jeden warty zobaczenia i jest nim moto bloger.  Nie znam za bardzo autora i nie wiem jakie ma plany rozwoju bloga, ale dobrze że jest nowy członek polskiej moto-blogo-strefy.

Irytują mnie na maksa blogi, które są tylko farmą linków do różnego rodzaju sklepów z częściami motoryzacyjnymi lub z importowanymi zapewne z Chin, kołpakami czy pokrowcami na fotele. Niestety mechanizm googla jest na tyle do dupy, że te śmieciowe pseudo blogi wyskoczą w pierwszej dwudziestce bo spece od SEO wiedzą jak oszukać mechanizm googla. 

Zadanie więc dla Was, jeśli macie gdzieś w bookmarkach jakieś ciekawe blogi motoryzacyjne to podzielcie się linkami, gdyż chętnie poczytam coś nowego 😉 Aha za bloga nie uznaję pseudo bloga który ma aspirację do vortalu tematycznego, gdzie publikowane są wpisy wielu autorów.

tagiTagi:
comment 3 komentarze »

Komentarze:

 1. Waldek says:

  Witaj,
  ja często zaglądam na http://www.motofilm.pl/
  Bardzo lubię ten portal.blog, choćby nawet dlatego, że oprócz opisywania samochodów na które może kiedyś będzie mnie stać, czasem napiszą o klasie średniej.

 2. Łukasz says:

  Powiem tak: jeżeli szukasz najnowszych i aktualnych informacji z branży automotive to zaglądaj tu http://europe.autonews.com/ To co pojawia się w blogach, przeważnie kilka dni wcześniej było opisane na tej stronie.

 3. Serdak says:

  Witam.
  Zapraszam na mojego, niedawno powstałego, bloga- http://www.flatout.com.pl

  Nie będzie linków do kołpaków ani pokrowców na fotele, tego możecie być pewni :). Ma być ciekawie. Na zachętę- w najnowszym wpisie kilka przemyśleń i wrażenia z wyprawy na Szosę Transfogaraską, uznaną przez Top Gear za najlepszą drogę świata 🙂

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum