3 stycznia 2012

Gdzieś w okolicy końcówki 2011 roku namierzyłem w telewizji spot reklamowy modelu Audi Q3. Niestety nieudało mi się namierzyć polskiej wersji. Zresztą Audi opracowało ten sam spot dla wielu krajów i zmieniono jedynie treść napisów.

Audi nie jest marką blisko mojemu sercu. Może dlatego, że na ulicach naszych miast dość rzadko zdarza się spotkać jakiś nowe model Audi. Wracając jednak do spotu to uważam, że jest bardzo fajnie zrobiony, mimo iż dość  mało w nim samego Audi Q3. W trwającym blisko 40 sekund spocie, samochód tak naprawdę pojawia się dopiero w 30-stej sekundzie i pokazywany jest przez kolejne 5.

Reklama dynamiczna, ciekawie zrobiona z fajną muzyką, zasługuje na mocne 4+.

Dodatkowo Audi wykazało się kreatywnością uruchamiając dedykowany kanał na YouTubie, poświęcony w całości modelowi Q3. Niecodzienna forma prezentacji nowego modelu na YouTubie jest moim zdaniem o wiele lepsza od tworzenia dedykowanych minisite’ów. Na YouTubie można też pobrać pełną wersję podkładu muzycznego, który wykorzystany był w reklamie modelu Q3. Wykorzystany utwór to Stomax – Moment of Life.

tagiTagi: , ,
comment 4 komentarze »

Komentarze:

 1. MotoCentrum says:

  można lubić/nie lubić Audi, ale reklamy ma dobre:)

 2. Michał Jaraczewski says:

  To prawda 😉

 3. Paweł says:

  Reklama owszem fajna, ale Audi Q3 mi się nie podoba. Jest małe i ogólnie niezbyt ładne. Wolę już Q5, które znacznie lepiej wygląda i wydaje się praktyczniejsze.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum