3 sierpnia 2011

Praktycznie codziennie dowiadujemy się nowych faktów na temat ciekawych premier, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy motoryzacyjnej we Frankfurcie. Dziś Ford poinformował, że we Frankfurcie na największym w historii Forda stoisku liczącym 3200 m kw., zaprezentuje cztery nowe samochody. Będzie wśród nich sportowy Ford Focus oraz nowy model koncepcyjny.

Ciekawostka będzie też na zewnątrz hali wystawienniczej. Odwiedzającym targi Ford udostępni tor testowy o długości 2.8 km, na którym goście będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami Forda jakim są system Active City Stop oraz Active Park Assist.

Ford_Frankfurt_2011

Podejrzewam, że ów sportowy Ford Focus będzie produkcyjną wersją modelu ST, chociaż w duchu liczę też na nowego RS w wersji trzydrzwiowej, mogącego konkurować na przykład z Astrą IV GTC. Spodziewałbym się też zobaczyć produkcyjną wersję nowego SUVa jakim będzie Ford Kuga II generacji, który powstaje w oparciu o koncept Vertrek.

Zapowiada nam się gorąca jesień autom oto premier, może chociaż to wynagrodzi mizerną pogodę w lipcu 😉

tagiTagi: ,
comment 4 komentarze »

Komentarze:

 1. andi says:

  Ford sporo już tego zaoferował do Focusa. Jakby Active Park Assist umożliwiał takie parkowanie jak drugiej generacji volkswagenowski Park Assist to byłoby git. Tak czy inaczej krok do przodu. Mało kto oferuje taki bajer.

 2. Michał Jaraczewski says:

  Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądał Park Assist w nowej Zafirze Tourer.

 3. Oskar says:

  Pojawią się na Twojej stronie recenzje z testów forda C-maxa, bo widzę że reklama już się wyswietla.

 4. Michał Jaraczewski says:

  @Oskar: nie biorę udziału w testach C-Maxa, wyświetlam jedynie reklamę.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum