22 maja 2010

W sieci jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia szpiegowskie nowego Opla Astry IV w nadwoziu kombi. Nowa Astra IV w nadwoziu kombi będzie produkowana w angielskich zakładach Opla w Ellesmere Port. Seryjna produkcja tego modelu ruszy z końcem lata. Samochodu oficjalnie jeszcze nie pokazano ale można spodziewać się, że pierwsza publiczna oficjalna prezentacja będzie miała miejsce podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, w październiu 2010. Nie mniej jednak w sieci pojawiło się wiele zdjęć szpiegowskich prezentujące zamaskowany model Opel Astra IV Sport Tourer.

Opel Astra IV Sport Tourer - zdjęcia szpiegowskie

Na podstawie tych zdjęć grupa grafików komputerowych przygotowała komputerową wizualizację prezentująca domniemany wygląd Astry IV kombi.

Opel Astra IV Sport Tourer - wizualizacja

Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo linii nadwozia do modeli Opel Insignia Sport Tourer. Mi się podoba, ciekawe jaka będzie pojemność bagażnika i tylne lampy, ale spodziewam się, że będą dzielone tak jak w Astrze 5-cio drzwiowej. To znaczy część lamp z tyłu na karoserii, a druga część na klapie bagażnika.

tagiTagi: , ,
comment Brak komentarzy »

Brak komentarzy, dodaj swój:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum