17 maja 2010

Zgodnie z piątkową zapowiedzią chciałem zaprosić Was do udziału w nowym konkursie. Ideą konkurs jest zachęcenie Was do wzięcia udziału w konkursie Opel ecoFLEX Experience. Opel ecoFLEX Experience to konkurs organizowany przez koncern Opla, mający na celu wyłonienie najbardziej ekologicznych kierowców w Europie.

Konkurs składa się z trzech etapów:

Etap 1. Konkurs internetowy – trzeba w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na 10 pytań dotyczących ekologicznej jazdy. Należy zdobyć wystarczającą liczbę punktów, aby zakwalifikować się do drugiego etapu.

Etap 2. Internetowy symulator jazdy – należy pokonać etap wirtualnej gry w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy z poszczególnych krajów, którzy zdobędą największą ilość punktów wezmą udział w ostatnim etapie konkursu.

Etap 3. Prawdziwa jazda: finał konkursu odbędzie się w Kopenhadze i Malmö w dniach 22-24 lipca 2010 roku. Podczas finału, osoby z najlepszym wynikiem etapu 2 w poszczególnych krajach będą mogły udowodnić swoje umiejętności ekologicznej jazdy, zasiadając za kierownicą modeli ecoFLEX.

Główną wygraną w konkursie Opel ecoFLEX Experience jest samochód Opel Ampera. Osoba, która zajmie drugie miejsce w europejskim finale otrzymaj Opla Astrę IV ecoFLEX, a trzecie miejsce nagrodzone będzie modelem Opel Corsa ecoFLEX.

Ale to nie wszystko. Będzie też finał lokalny w Polsce, w którym udział wezmą osoby które w drugim etapie zdobędą miejsca od 2 do 10. Polski finał lokalny dla osób z najlepszymi wynikami 2 etapu odbędzie się w Warszawie, w Akademii Jazdy Opel w dniu 26 czerwca 2010 roku.

Laureaci polskiej lokalnej edycji konkursu dostaną do użytkowania samochody Opla!

I miejsce: Samochód Opel Insignia ecoFLEX na miesiąc wraz z paliwem
II miejsce: Samochód Opel Astra ecoFLEX na 2 tygodnie wraz z paliwem
III miejsce: Samochód Opel Corsa ecoFLEX na 2 tygodnie wraz z paliwem

Czyli tak naprawdę najlepsza osoba z Polski będzie miała możliwość wygrania na własność jednego z trzech samochodów, które są nagrodami głównymi. Dziewięć osób z najlepszym wynikiem polskiego 2 etapu będą mogły wygrać samochód z zapasem paliwa do użytkowania przez miesiąc lub dwa tygodnie 😉

A ja u siebie na blogu organizuje konkurs dla osób, które wezmą udział w pierwszym etapie konkursu. Konkurs o nazwie „Podejmij wyzwanie w konkursie ecoFLEX Experience” trwa od 17 do 23 maja 2010 r. Jedyne co należy zrobić to przystąpić do pierwszego etapu konkursu Opel ecoFLEX Experience i za pomocą poniższego formularza przesłać zrzut ekranu (print screen) ze swoim wynikiem. Zwycięży osoba, która prześle zrzut ekranu z największym wynikiem.

Pełny regulamin konkursu Podejmij wyzwanie w konkursie ecoFLEX Experience  znajduje się w poniższym pliku PDF.

Regulamin

Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Nagrodami w konkursie „Podejmij wyzwanie w konkursie ecoFLEX Experience” są gadżety Opla:

– kubek termiczny
– plecak
– wierny miniaturowy model samochodu Opel Astra III Classic 3DR
– nakładki na pasy z maskotkami Opel C’mons

Nagrody w Konkursie

PRZYPOMINAM, ŻE KONKURS DOTYCZY PRZESŁANIA ZRZUTU EKRANU Z WYNIKIEM QUIZU, NIE JAZDY !

Konkurs zakończony

tagiTagi: , , , , ,
comment 2 komentarze »

Komentarze:

  1. k. says:

    O której godzinie możemy spodziewać się roztrzygnięcia konkusu:)?

  2. Metorio says:

    W rzeczy samej też się niecierpliwię : )

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum