14 maja 2010

9 maja 2010 r. zakończył się konkurs organizowany wspólnie ze sklepem internetowym myjauto.pl. Dla przypomnienia główną nagrodą w konkursie jest zestaw do pielęgnacji samochodu składający się z produktów Turtle Ice Wax oraz Turtle Ice Wheel Clean. Są też dwie nagrody pocieszenia w postaci preparatu do czyszczenia felg: Turtle Ice Wheel Clean.

Jak widać na powyższym filmiku z losowania, główną nagrodę zdobył Jarosław Hudyga, a nagrody pocieszenia trafią do Dominiki Mańki i Leokadii 😉

Jeśli chodzi o sam konkurs to nie mieliście raczej kłopotów z udzieleniem poprawnych odpowiedzi. Zaskoczyła mnie jedynie liczba zgłoszeń fejkowych, czyli krótki przedział czasu i to samo IP. Kolejną zaskakującą rzeczą jest ilość Pań które wzięły udział w konkursie. Przeglądając nadesłane zgłoszenia zdecydowaną większość stanowiły żeńskie imina i kobieco brzmiące nicki 😉

Tak jak zapowiedziałem w filmiku, od najbliższego poniedziałku na blogu wystartują dwa kolejne konkursu organizowane wspólnie z Mazdą i Oplem. Do wygrania będą gadżety tychże producentów.

Chciałbym Was też prosić o podpowiedź w sprawie nagród w kolejnych konkursach. Co wolicie, kosmetyki samochodowe, narzędzia, może bon na paliwo lub inne nagrody? Napiszcie proszę w komentarzu lub na maila, jakie nagrody ucieszyły by Was najbardziej.

tagiTagi: ,
comment Brak komentarzy »

Brak komentarzy, dodaj swój:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum