10 maja 2010

Dawno nie widziałem w polskiej telewizji reklamy marki Opel. Tym razem niemiecki koncern rozpoczął emisję reklamy związanej z kampanią i limitowaną edycją „111 lat„. Dla tych co nie widzieli reklamy poniżej polska wersja (tak, marketingowcy z Opla stanęli na wysokości zadania i udostępnili mi polską wersję)

Przyznam, że reklama dość fajnie zrobiona i trafia do mnie. Modele Corsa, Astra III Classic oraz Zafira z limitowanej edycji „111 lat” wyposażone są w m.in.: manualną klimatyzację, tempomat, skórzaną kierownicę, radio z mp3, konsolę w kolorze Charcoal Piano, nakładki na progi, przyciemnione szyby tylne Solar Protect.

tagiTagi: , , , ,
comment 4 komentarze »

Komentarze:

 1. Łukasz says:

  ostatnia reklama nie była chyba tak dawno temu – przy wejsciu nowej astry IV. Co do modeli to sam jeżdzę Astrą H (III) i calkiem niezle mi sie to prowadzi. ostatnio porownywałem ceny w tym segmencie i oni na tą III dają naprawde niezle rabaty, jak ktoś szuka to warto chyba teraz z tego skorzystać. Nowe ceny to jakaś porażka 80k za kompakt, czy brava z silnikiem 2.0 tez za 80k to chyba lekka przesada….nie?

 2. Michał Jaraczewski says:

  Reklama AstryIV była w styczniu. Jakby na to nie patrzeć to minęło ponad 3 miesiące od jej emisji.

  Wejście do oferty Astry III Classic przepowiedziałem już w zeszłym roku 😉 Ale to prawda, z racji przemianowania Astry III na Astre III Classic ceny trochę spadły.

 3. LoneWolfREV says:

  Ciekawe, bo Pegueot ma identyczną (w koncepcji) reklamę swojej marki. Z tą różnicą, że reklama Pug’a do mnie całkowicie nie trafia (wszystkie samochody są z części najstarszego modelu?), tak Opla jak najbardziej, ale być może to zasługa Insigni OPC, która robi wrażenie 😉

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum