16 listopada 2009

Fiat Punto Evo o którym już wielokrotnie pisałem na blogu, będzie miał w Polsce swoją premierę podczas zbliżającego się weekendu.

W salonach Fiata w dniach 20-22 listopada 2009 r. będzie można zobaczyć najmłodsze dziecko włoskiego koncernu. Prócz możliwości odbycia jazdy próbnej, odwiedzający będą mieli możliwość wygrania Fiata Punto Evo, wystarczy tylko odbyć jazdę testową i opisać swoje wrażenia. Kupony zostaną ocenione przez jury, a autor najlepszej recenzji wygra samochód.

Fiat rozpoczął już kampanie medialną, powstała specjalna mini strona opisująca Fiata Punto Evo oraz w telewizji pojawiła się 30-sto sekundowa reklama. Niestety w sieci nie udało mi się wyszukać polskiej wersji więc zamieszczam niemiecką, która tylko na końcu nieznacznie różni się od polskiej.

tagiTagi: ,
comment 4 komentarze »

Komentarze:

 1. JudkaF says:

  Witam! Dla wszystkich zainteresowanych potwierdzam, że zostały jeszcze 3 dni, aby obejrzeć Nowego Fiata Punto Evo z silnikiem MultiAir (większa moc do 12% oraz oszczędność spalania do 16%), dodoatkowoe jest to auto wyposażone w multimedialny system Blue&Me TomTom. Miło mi również poinformować o konkursie w którym do wygrania jest ten właśnie model. Aby wziąć udział w konkursie należy przyjść do salonu, odbyć jazdę testową oraz opisać wrażenia z jazdy.
  Polską wersja spotu można obejrzeć na: http://www.youtube.com/watch?v=eBZ-we9AUq8.
  Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.fiat.pl

 2. Devid says:

  Fiat już nie ma pomysłu na nazwę Punto? Grande się nie sprawdziło to teraz wzięli się za dobrze znane każdemu Evo? Czy ta nazwa nie jest jakoś zastrzeżona?

 3. Michał Jaraczewski says:

  Nie wydaje mi się, poza tym to niby skrót od Evolution. Cała nazwa to Fiat Punto Evo. Planowałem wybrać się do salonu Fiata w miniony weekend na dni otwarte ale nie dałem rady…

 4. JudkaF says:

  Uprzejmie informuje, że Dni Fiata trwają do 16.12. Potwierdzam, aby umówić się na jazdę testową wystarczy wypełnić formularz znajdujący sie na : http://www.fiat.pl/index.php?pid=45. więcej info na http://www.fiat.pl

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum