29 stycznia 2015

Pamiętacie gdy w zeszłym roku wielokrotnie wspominałem w swoich wpisach o akcji #postępyRobię? Jest to akcja w której uczestniczę ja oraz inni blogerzy. Wszyscy w ramach akcji współtworzyliśmy „Niecodzienny poradnik codziennej jazdy”. Każdy z blogerów tworzył swój fragment poradnika poruszając w nim specyficzny temat. Pracę nad poradnikiem dobiegły końca i w najbliższych tygodniach każdy z blogerów biorących udział w tworzeniu poradnika, będzie publikować na swoim blogu dany fragment.

#postępyRobię

Pierwszy fragment zaprezentował właśnie Marcin z antymoto.com. Marcin pisał o dość ważnej rzeczy jaką jest komunikacja na drodze. Jadąc obok innego kierowcy trudno jest z nim porozmawiać, dlatego też często trąbimy, mrugamy światłami lub pokazujemy innym kierowcom jakieś dziwne (czasami wulgarne) gesty. Nie zawsze jednak musi być wulgarnie i po chamsku… wiem wiem… w zdecydowanej większości przypadków tak właśnie się zachowujemy wobec innych uczestników ruchu. Dlatego też gorąco zachęcam Was do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez Marcina.

Prócz tego, że możecie poczytać o tym jak należy komunikować się z innymi kierowcami, to macie też szansę zdobyć nagrody ufundowane przez Ergo Hestia, która stoi za całą akcją #postępyRobię.

tagiTagi:
comment 4 komentarze »

Komentarze:

 1. Marek says:

  nigdy jakoś specjalnie nie interesowałem się odwiedzaniem blogów – wydawało mi się, że nie można na nich zbyt wiele ciekawego znaleźć a tu niespodzianka! od godziny przeglądam rózne blogi i okazuje się, że jest na nich wiele ciekawych informacji. Dzięki temu będę regularnie odwiedzać Twojego bloga;)

 2. Marcin says:

  Fajnie, trzeba udoskonalać jazdę bo jednak niektórzy to na prawdę nie powinni wyjeżdżać na drogę bo to nie ma sensu. Ludzie czasami zupełnie nie zwracają uwagi na innych uczestników ruchu i myślą że są panami jezdni.

 3. Dawid says:

  No dokładnie komunikacja jest ważna parę gestów czy sygnalizacji od innych użytkowników ruchu czasami ratuje od mandatu. Warto się nauczyć takich gestów.

 4. Martyna says:

  ergo hestia to najgorszy ubezpieczyciel także nie wiem czy warto z nim współpracować. Teraz trzeba uważać na drodze bo śnieg spadł i poziom bezpieczeństwa na drodze jest trochę niższy.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum