2 grudnia 2014

Lubię oglądać dobre reklamy motoryzacyjne. Nawet powiem więcej… do kina bym chętnie poszedł na jakiś seans reklam motoryzacyjnych. I niech by on trwał dwie godziny, albo nawet trzy, tak wiecie do pożygu, do bólu maksymalnie. Wysiedziałbym, wysiedziałbym na milion procent gdyby większość reklam była taka jak ta reklama Audi.

Niestety w naszej polskiej telewizji takich reklam jest nie wiele. Nie wiem czy to kwestia tego, że to reklama marki Audi, która to jest uważana za markę premium. A wiadomo jak coś jest premium to i kosztuje premium, a skoro marka zarabia premium to i stać ją na premium wydatki 😉
Ciekawe czy osoby pracujące w dziale marketingów takich marek jak Suzuki, Fiat, Renault, Dacia nie śpią po nocach i myślą… jakbym pracował w takiej zajebistej marce jak BMW, Audi, Honda, VW to wtedy bym tworzył…. 😉

Tak czy inaczej życzyłbym sobie więcej takich reklam w polskiej telewizji. To taka reklama, która mówi wprost… idź do salonu i sprawdź quattro.

Audi Quattro

tagiTagi: , ,
comment 2 komentarze »

Komentarze:

  1. Krzysztof says:

    Witam
    Reklama rzeczywiście wydaje się rewelacyjna. Ukazane w niej są wszystkie oblicza autka ,które mogą nam umilić poruszanie się w różnych sytuacjach,po normalne zjawiska jak i ekstremalne. Na pewno zachęci wielu kierowców do wypróbowania. Pozdrawiam.

  2. Michał Jaraczewski says:

    Widzę, że mamy takie same odczucia odnośnie reklamy.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum