2 września 2014

Dawno nie publikowałem żadnych postów poświęconych reklamom motoryzacyjnym, czas więc nadrobić zaległości.

Od kilku dni w TV obserwuję kampanię reklamową, której głównym bohaterem jest Nissan Juke. Nie jest to model, który wzbudza mój zachwyt. W mojej opinii to raczej model niezbyt urodziwy, skierowany do mocno odważnego kierowcy, który ceni ekstrawagancję i indywidualność. Z pewnością Juke to nie jest samochód, który chciałbym mieć w swoim garażu.

O ile wygląd niektórych modeli koncernu Nissan nie porywa, o tyle reklamy Nissan ma dość fajne, zapadające w pamięć. Z pewnością taką reklamą będzie właśnie nowa reklama Juke’a. Zrobione z pomysłem, fajnie, oddająca sportowo-miejski charakter tego samochodu, jednak szczerze wątpię by nawet dobra zrobiony spot reklamowy zachęcił dużą rzeszę kierowców do chęci bliższego poznania tego właśnie modeli.

Za reklamę daję piątkę z minusem, sam model oceniam na mocno naciąganą tróję. Taki trochę dysonans…

tagiTagi: , ,
comment 3 komentarze »

Komentarze:

 1. ula says:

  dobrze zareklamowany produkt dużo lepiej się sprzedaje. reklamy w telewizji to zmora i zło bo przerywają nasz ulubiony serial, film, itp. producenci mogli by się postarać żeby były one chociaż ciekawe, lepsze. owszem są w tv reklamy które przyciągają naszą uwagę (tak jak ta o której piszesz) ale niektóre są baardzo słabe.

 2. LMJ says:

  Tu jest świetna reklama i na czasie:
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jEilDMWYGm0
  Dlaczego u nas takich nie serwują 🙁

 3. kaszka manna says:

  Też uważam, że dobra reklama to nie wszystko, chociaz podobno ogolnie panuje inna opinia na ten temat. Moim zdaniem, bez względu na rodzaj produktu – jesli będzie zły, to nawet doskonała reklanma mu zbytnio nie pomoże.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum