21 sierpnia 2014

W ostatnich dniach mocno zintensyfikowałem prace w ramach akcji #postępyRobię. We wtorek korzystając w końcu z dobrej pogody nagrywałem swoją porcję materiału dotyczącego bezpiecznej jazdy autostradą, który to pojawi się w Niecodziennym Poradniku Codziennej Jazdy.

#PostępyRobię - kręcenie materiału

Prace nad poradnikiem to jedno, ale czas też rozwiązać ogłoszony w zeszłym tygodniu konkurs.

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że wszyscy komentujący wygrali darmowy e-book od Heliona.

Długo zastanawiałem się kogo nagrodzić voucherem na Kurs Bezpiecznej Jazdy w Szkole Jazdy Michała Kościuszko. Postanowiłem, że powędruje on do Sergiusza. Natomiast dwie apteczki samochodowe polecą do Radka oraz LMJ.

Skontaktuje się z Wami wszystkimi mailowo do końca najbliższego weekendu, a potem dane przekażę do osób z Grupy Ergo Hestia, które już zajmą się finalizacją kwestii nagród.

W przyszłym tygodniu czeka mnie sporo pracy przy poradniku, przy okazji którego mam zamiar nakręcić też pewien bonusowy materiał video. Więc stay tuned i pamiętajcie by postępy robić 😉

tagiTagi: , ,
comment 2 komentarze »

Komentarze:

  1. PaulaCar says:

    Już nie mogę doczekać się filmików!

  2. LMJ says:

    Ja za to doczekałem się nagrody od sponsora w postaci apteczki. Dziękuję bardzo, nawet fajny gadżet. Szkoda tylko troszkę, że część jej zawartości jest blisko pół roku po terminie przydatności 😉

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum