3 kwietnia 2014

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentującego nowego Chevroleta Cruze bez kamuflażu. Może ktoś powiedzieć po kiego grzyba publikować informację o nowym Cruzie jeśli nie będzie on oferowany w Polsce. To prawda, nowy model raczej nie pojawi się w polskich salonach, gdyż zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią do końca 2015 roku sprzedaż Chevroleta na starym kontynencie zostanie zakończona. Nie mniej jednak należy pamiętać, że nowy Chevrolet Cruze drugiej generacji to siostrzany model Opla Astry V. Oba modele zarówno nowy Chevrolet Cruze jak i nowy Opel Astra 5 oparte są na tej samej płycie podłogowej Global Delta 2.

New Chevrolet Cruze 2015

Wygląd i stylistyka modelu Chevrolet Cruze może zatem nieco zdradzać jak wyglądać będzie nowy Opel Astra V, który produkowany będzie w Europie jedynie w dwóch lokalizacjach i jedną z nich jest gliwicka fabryka Opla.

Patrząc na zdjęcia odnoszę wrażenie, że nowy Cruze jest jakby nieco większy i masywniejszy. Stylistką nawiązuje do obecnej wersji, zarówno z zewnątrz jak i w środku. Gdy spoglądam na fotki wnętrza to widzę tu mix kokpitu i konsoli centralnej z obecnego Cruza i obecnej Astry IV.

New Chevrolet Cruze 2015

Kiedy pojawi się oficjalnie nowy Chevrolet Cruze tego nie wiem, ale podejrzewam że ukaże się on niebawem. Natomiast oficjalnej prezentacji nowego Opla Astry piątej generacji spodziewam się w przyszłym roku w Genewie.

New Chevrolet Cruze 2015

New Chevrolet Cruze 2015

tagiTagi: , , ,
comment Brak komentarzy »

Brak komentarzy, dodaj swój:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum