15 listopada 2013

Czas na rozwiązanie kolejnego konkursu, który nie tak dawno toczył się na moim blogu. W konkursie marki Braun była niestety tylko jedna nagroda w postaci nowej golarki Braun °CoolTec CT2s. Wybór był bardzo ciężki, nastukaliście komentarzy tyle, że ich przeczytanie podzieliłem na trzy raty. Spośród wszystkich wybrałem aź 6 z których potem musiałem wybrać jeden, którego autor otrzyma nową golarkę.

Konkurs Braun CoolTec

Wybór naprawdę był ciężki, ale w końcu postanowiłem, że nagroda powędruje do Alberta, który jest autorem tego komentarza. Gratuluję. A już wkrótce zapraszam na kolejny konkurs dla motomaniaków 😉

tagiTagi: , ,
comment 1 komentarz »

Komentarze:

  1. wojtek9 says:

    Testuję maszynkę w ramach projektu trnd. I jestem z niej bardzo zadowolony, nie spodziewałem się, że sprosta moim wymaganiom. Jest praktyczna, mogę się nią golić nawet pod prysznicem, łatwa w użyciu, szybko się ładuje. Warta swojej ceny. Mam twardy zarost i delikatną skórę na twarzy. Każda maszynka, którą dotąd wypróbowałem, a było ich wiele, bardzo podrażniały mi twarz. Goliłem się rzadko, ponieważ z krostami na twarzy byłem nie wyjściowy. Po goleniu maszynką Braun CoolTec, tylko za pierwszym razem zostały mi krosty na krtani. Podczas golenia tą maszynką czuję na twarzy delikatne uczucie chłodu a nie pieczenie i swędzenie, nie zacina jak jednorazówki a bardzo dobrze i równomiernie goli. Po goleniu nie używam już balsamów czy żeli chłodzących. Moja twarz jest gładziutka, bez zaczerwień, zadrapań i nie łuszczy się mi skóra. Po prostu szybko i dobrze goli. Trymer do dłuższych włosów też się spisuje. Dzięki tej maszynce teraz mogę się golić codziennie i dobrze wyglądać.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum