14 listopada 2013

Na blogu publikuję w zasadzie tylko reklamy motoryzacyjne związane z samochodami, ale dziś zrobię wyjątek. Mało jest reklam motoryzacyjnych które na długo zapadają w pamięci, jednak wydaje mi się, że ta reklama nowej ciężarówki Volvo z udziałem Jean-Claude Van Damme będzie jedną z nich.


Reklama pobija mnie swoją prostotą i pomysłem. Tak więc by stworzyć ciekawy spot nie trzeba super efektów specjalnych i nie wiadomo jakich scenerii. Liczy się pomysł. Duża piątka z plusem dla Volvo!

tagiTagi: ,
comment 8 komentarzy »

Komentarze:

 1. jaber says:

  Sama reklama rzeczywiście ściąga skarpetki. Świetna rzecz. A w dodatku, van Damme ma 53 lata – staruszkiem wprawdzie nie jest, a i wiadomo jak ma wytrenowane ciało, niemniej w dalszym ciągu taka siła mięśni, rozciągliwość przy zrobieniu szpagatu w powietrzu (jeżeli to nie jakiś montaż!, bez jednego choćby drgnięcia, niepotrzebnego ruchu, jak pomnik – to dodatkowo, oprócz skarpetek, ściąga jeszcze czapki z głów dla tego Pana. Luks torpeda.

 2. LMJ says:

  Volvo Trucks od jakiegoś czasu robi ciekawe reklamy. Polecam ich kanał na YouTube

  Początek dała reklama nowego FH z Faith Dickey na linie między dwiema jadącymi ciężarówkami. Jest jeszcze prezes wiszący na haku, wkopany w ziemię technik, chomik kierujący ciężarówką i gonitwa z bykami.

 3. Michał Jaraczewski says:

  @LMJ: znam te poprzednie również. Na prawdę mają fajny pomysł na promocję.

 4. MK says:

  @LMJ kolejny spot reklamowy od Volvo, który ma stał się viralem? Imponujące.

 5. Arek says:

  Reklama bardzo sympatyczna, odbiegająca od krzykliwych i dynamicznych, miła odmiana. W końcu Van Damme zawsze robił „epic split”, nie wpadłbym na to, aby go wykorzystać w taki sposób. Pozdrawiam.

 6. Ta reklama podbiła sieć – w ogóle całą seria tych reklam Volvo mówiąca o ich solidności, dobrej konstrukcji, jakości itd. Zaangażowali w nie osoby, które do nas przemawiają – jesteśmy naprawdę zachwyceni!

 7. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem, widziałem pierw parodię tej reklamy na jakimś portalu i to była żenada. Teraz trafiłem na oryginał i ogromny szacun dla Jean-Claude i Volvo

 8. JoannaNN says:

  Jak dla mnie po tej reklamie Chuck Norris ma poważnego konkurenta ^^

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum