24 lipca 2013

Pamiętacie moją przygodę z Bridgestone na torze Ascarii z końcem marca? Jeśli nie to odwołuję Was do dwóch wpisów, które zamieściłem jako relacja z imprezy – znajdziecie je TU i TU.

Wiosenny wyjazd do Hiszpanii i możliwość przetestowania opon Potenza i Turanza były niezłą zabawą. Tym razem i Wy możecie wziąć udział w podobnej imprezie.

Been Everywhere

Jeśli kochacie przygody, motoryzację, Waszą pasją jest zwiedzanie ciekawych miejsc, poznawania nowych ludzi i przeżywanie wszystkiego na 100% to zerknijcie na poniższy filmik Bridgestone – Been Everywhere


Przyznam szczerze, że nagrody w konkursie są naprawdę ciekawe. 10-cio dniowa pełna przygód podróż starym bulikiem lub dwa VIPowskie bilety na mistrzostwa San Marino MotoGP na torze wyścigowym Misano World Circuit to dość konkretne propozycje. Znając Bridgestone i to co przygotowali dla blogerów i dziennikarzy kilka miesięcy temu, to z blisko 100% pewnością mogę stwierdzić, że laureaci konkursu na pewno na długo zapamiętają tą przygodę.

Na zgłoszenie konkursowych filmów macie czas do 18-stego sierpnia. Do dzieła!

Been Everywhere

tagiTagi: ,
comment 1 komentarz »

Komentarze:

 1. TrANS says:

  http://trans-poland.pl/zwiedzajacy/rejestracja-on-line/
  Zapraszamy na targi transportu TRANS Poland, które odbędą się 26-28.11.2013 roku w Warszawie. Przedmiotem targów będą między innymi:
  transport
  logistyka
  systemy ITS
  zarządzanie flotą
  TRANS Poland to setki wystawców oraz towarzyszące targom pokazy, prelekcje i panele dyskusyjne. Zapraszamy do rejestracji online.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum