2 stycznia 2013

Równo rok temu podsumowywałem 2011 rok, a tu proszę i ja i blog jesteśmy o rok starsi. Moja aktywność na blogu w 2012 roku była mniejsza niż w 2011 roku. Napisałem równo 100 wpisów, które zostały skomentowane 739 razy.

Unikalnych wizyt: 242 842
Wyświetleń: 381 241

Mniejsza aktywność blogowa jest w zasadzie podyktowana kilkoma czynnikami: poświęcam więcej uwagi swojemu 2-letniemu synkowi, sporo czasu zajmuje mi rozwój swojej firmy mojej żony (w połączeniu z pracą w korpo nie jest to łatwe). Dodatkowego czasu potrzebuję codziennie również na współpracę z LINK4. Ponad to nadał kontynuowałem współpracę  z Silesia Airport.

Na blogu przeprowadziłem kilka konkursów między innymi z Orange, Ambi Pur oraz myjauto.pl. Z ciekawszych wydarzeń blogowych minionego roku był udział w Blog Forum Gdańsk. Ponad to byłem również na Social Media Day we Wrocławiu oraz lokalnie w Gliwicach na Inter-Akcjach.

Plany na 2013… z jakiegoś korpo szkolenia zapamiętałem, że dobry cel to taki który jest jasno określony, ustalony czasowo i możliwy do osiągnięcia 😉 więc napiszę ogólnie, że ten rok to prócz kontynuowania dotychczasowych rzeczy to również organizacja spotkania blogerów ze Śląska, może vlog, może współpraca z kimś większym oraz nietypowe akcje w mediach społecznościowych. Z tą ostatnią wymienioną rzeczą to mam nadzieję, że mocno będzie się działo 😉

tagiTagi:
comment 1 komentarz »

Komentarze:

  1. To i powodzenia 🙂

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum