22 lutego 2012

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia (w dobrej jakości) prezentujące niezakamuflowany najnowszy kompaktowy model Volvo V40. Oficjalne fotki jak i premiera modelu będzie mieć miejsce już za kilkanaście dni podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie

Patrząc na fotki myślę, że nowe Volvo V40 będzie mogło być dobrze sprzedającym się modelem.  To mix modeli Volvo S60 oraz Volvo XC60. Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że nowe Volvo V40 będzie oferować kilka ciekawych rzeczy, niespotykanych jak dotąd w żadnym Volvo.

Nowe Volvo V40

Nowe Volvo V40

Na mnie model robi spore wrażenie, a Wam jak się podoba?

tagiTagi: , ,
comment 5 komentarzy »

Komentarze:

 1. V. says:

  Piękny.

 2. BAZAASO.PL says:

  Prawie jak Kia Ceed…. Bardzo podobna bryła ale co się dziwić… za kilka lat wszystkie auta tych gabarytów będą miały podobne bryły. Szkoda….

 3. Michał Jaraczewski says:

  Bez przesady, Volvo zawsze będzie się wyróżniać 😉

 4. andi says:

  Czy zawsze..hmm Mi kojarzy się od razu Focus. Zresztą też nieźle na dzień dzisiejszy wyposażony. Czy Volvo wypromuje się? W tej klasie mogą zarobić co podniesie ich z dołka. Z drugiej strony za konkurentów ma Focusa, Astra już mniej i nowy zapowiadany Golf na koniec roku (nowa płyta, sporo wyposażenia, itp). Jak będą się wyżej cenić to trafią w nieźle przędzące Audi i jego A3. Gdzieś po drodze Giulietta. Może uda się.

 5. Michał Jaraczewski says:

  @andi: czemu twierdzisz, że Volvo w dołku?

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum