3 października 2011

Po debiucie we Frankfurcie długo oczekiwanego modelu Volkswagen Up! oraz informacji o wprowadzeniu do oferty Skody modelu Citigo przyszła pora na markę Seat, która również będzie mieć swój odpowiednik modelu Up!

Seat Mii

Seat Mii gdyż tak się nazywa model ma być następcą modelu Seat Arosa. Stylistycznie samochód jest bardzo podobny do siostrzanego modelu VW Up!. Według zapowiedzi Mii wejdzie do oferty Seata na hiszpańskim rynku jesienią tego roku. W innych krajach europejskich premiery można spodziewać się na początku przyszłego roku.

Seat Mii

Obecnie potwierdzono wprowadzenie do sprzedaży wersji 3 drzwiowej, jednak w przyszłości oferta ma zostać poszerzona o model 5-cio drzwiowy, który pewnie będzie oparty na koncepcyjnym Volkswagen Cross Up Concept.

Seat Mii

Pod maską modelu Seat Mii pracować będą te same silniki co w modelu Skoda Citigo oraz Volkswagen Up!. Hiszpański trojaczek będzie oferować także system City Safety Assist zapobiegający skutkom kolizji przy małych prędkościach.

Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

tagiTagi: ,
comment 6 komentarzy »

Komentarze:

 1. andi says:

  Tylko Up! wygląda jakoś agresywniej. Te emocje Seata nie widać u niego tylko w VW. Poza tym zrezygnowali ze szklanego tyłu jaki jest w małym VW.

 2. Michał Jaraczewski says:

  Up! mnie rozczarował jak zobaczyłem go na żywo we Frankfurcie. Z tych maluchów to najbardziej mi chyba spasi Skoda, odpowiednie auto w odpowiedniej cenie.

 3. tanio latać says:

  Niemiecka precyzja, a gdzie hiszpański temperament? 🙂

 4. probet says:

  No właśnie tego temperamentu trochę tutaj brakuje.

 5. To taki bardzo „spokojny” model 😉

 6. olaf says:

  5. lub pięciodrzwiowy a nie jakieś dziwolągi 5cio itd piszcie po polsku poprawne

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum