9 września 2011

Czas na rozstrzygnięcie konkursu kosmetyków marki Autoland. Tak jak pisałem w komentarzu pod wpisem, gdzie publikowaliście swoje zgłoszenia, jestem pozytywnie zaskoczony liczbą nadesłanych komentarzy. W związku z powyższym mam dla Was niespodziankę. Nagrody w postaci zestawu kosmetyków Autoland powędrują aż do 6-ciu osób, a nie do 5-ciu jak informowałem na początku. Mam nadzieję, że ucieszy Was fakt dodatkowej niespodzianki.

OK. czas na listę zwycięzców, którzy otrzymają zestaw kosmetyków firmy Autoland:

1) Sylwia: ponieważ lubię stałych czytelników mojego bloga 🙂
2) Marta: tyle powodów w pełni mnie przekonało i liczę na relację z testu kosmetyków
3) Danielssen: zlitowałem się, ponieważ Ludwik dobry jest do brudnych garów, a nie do brudnego Mondziaka.
4) Saint81: został nagrodzony za wyobraźnię 😉
5) agnieszka: taką diagnozę ciężko podważyć
6) pewnastudentka: za pomysł, wykonanie, trud no i za miły uśmiech 😉

Dzis jest już trochę późno, jutro wieczór wysyłam do Was maile i czekam na potwierdzenie zwrotne do 15/09/2011.

Gratulacje dla zwycięzców 😉

tagiTagi: ,
comment 21 komentarzy »

Komentarze:

 1. PewnaStudentka says:

  Osz Ty! Przytrzymałeś nas do ostatnich minut piątku 😉 😀 Super! Dzięki wielkie 😉

 2. Saint81 says:

  Dzięki wielkie!! 🙂 Koniec jazdy autobusem!! 🙂

 3. Smartie says:

  Oszustwo!

 4. Smartie says:

  Czekam na nagrodę pocieszenia.

 5. Anita says:

  Żal.pl

 6. Anita says:

  No nie mogę, zdechnę, jak się tutaj więcej nie wypowiem!
  Zgadzam się ze Smartie, cóż za oszustwo!!!
  Mnóstswo ludzi wypowiedziało się szczerze i NA TEMAT, owszem bez żadnych pierdół i ulepszaczy, ale zwięźle, krótko i przede wszystkim szczerze.
  A tu co?!! Ależ tak! Nagrody pofrunęły do cwanych podlizusów, między innymi Sylwii, która napisała, że czyta ten blog od zawsze i jest on super, naj! Szlag mnie trafił, bo jakbym wiedziała, iż brana pod uwagę będzie wazelina, to bym też nieźle się rozpisała! Też się mogłam podlizać, a co! Wolałam szczerze napisać komentarz i mam teraz dowód, że nie warto. Wygrali jacyś kurna poeci i wazeliniarze! Nie ma to jak napisać wiersz ani do bani ani do srani, a kurna dostać takie luksusowe kosmetyki do samochodu! Żal, żal, żal, dostaną te nagrody ci ludzie, którzy w ogóle ich nie potrzebują, a ci, którym naprawdę by się przydały (w tym mi), to nie dostaną. Oburzające.
  Nagrody pocieszenia nie oczekuję, po tej wypowiedzi pewnie mnie od razu zdyskwalifikujecie, ale sram na to za przeproszeniem. Chciałam kosmetyki tej firmy kurna, a nie jakiś długopis albo szlag wie co. Tak mi były potrzebne te kosmetyki!
  Podsumowując: lizustwo tu rządzi, idę porozpowiadać koleżankom jaki konkurs był tu urządzony i na jakich kurna zasadach, to aż się zdziwią.
  Tyle mojej gadki, życzę miłego czyszczenia aut tym poetom albo lizusom, co je wygrali. Szkoda, że nie jestem poetką ani nie lubię się podlizywać, bo pewnie bym wygrała i miałabym upragniony zestawik.
  Masakra i szok ze stresem, ot co.
  Pozdro!

 7. :D says:

  Anita, już sam wstęp do Twojego komentarza konkursowego mówi o Tobie wszystko „Dodałam już ten komentarz na stronie http://www.sledzimykonkursy.pl/index.php/2011/08/28/wygraj-zestaw-kosmetykow-samochodowych/comment-page-1/#comment-14716
  ale teraz nie jestem pewna czy komentarze tam zawarte będą brane pod uwagę… dlatego napiszę go także tu: ”

  Jeżeli ktoś nie odróżnia strony zbierającej konkursy od strony, na której konkurs jest przeprowadzany, to ja nie wiem czy będzie też potrafił przeczytać etykietki kosmetyków samochodowych i właściwie je użyć. Ja bym się bał dać Ci te kosmetyki 😀

 8. Hahaha... says:

  Anita, urzekła nas Twoja historia 🙂 Ależ to życie jest niesprawiedliwe, dostałaś samochód a kosmetyków już nikt Ci nie chce dać! No dramat! Przepraszam: żal! I masz rację, poetką ani wazeliniarzem nie jesteś ale no… talent komediowy masz wspaniały! Dawno się tak nie uśmiałem 🙂

 9. Anita says:

  „Jeżeli ktoś nie odróżnia strony zbierającej konkursy od strony, na której konkurs jest przeprowadzany, to ja nie wiem czy będzie też potrafił przeczytać etykietki kosmetyków samochodowych i właściwie je użyć. Ja bym się bał dać Ci te kosmetyki :D”

  Ej, ej, panie kolego o jakże wybitnym nicku :D, nie wyzywaj mnie tu od analfabetek! A jak masz chęć się powyzywać i poobrażać to idź do tamtej strony, gdzie są te konkursy przeprowadzane i tam sobie powyzywaj wszystkich ludzi, którzy właśnie tam dodali swoje komentarze konkursowe!
  Bo chyba nie masz pojęcia ilu tam ich jest, nie tylko ja jedna się pomyliłam! Tak się napaliłam na ten zestaw, że dodałam komentarz najpierw tam, a chyba liczy się efekt końcowy, czyli to, że się jednak skapnęłam i wpisałam komentarz tu, prawda? Jeszcze coś jest niejasne?

  Co do „Hahaha…”:
  „Ależ to życie jest niesprawiedliwe, dostałaś samochód a kosmetyków już nikt Ci nie chce dać! ”
  Chamstwo i obłuda, ot co. Ten gościu, oceniający, chyba myślał, że jako, iż jestem młoda i niedawno dostałam prawko, to mogę sobie poczyścić new opelka domestosem albo puremn do naczyń, a kosmetyki mi się nie należą.

  „I masz rację, poetką ani wazeliniarzem nie jesteś ale no… talent komediowy masz wspaniały! Dawno się tak nie uśmiałem ”
  I gitara, nie ma to jak się pośmiać. Też bym się pośmiała, szkoda, że nie mam z czego.

 10. Asia says:

  Gratuluję wszystkim. Kupię sama kosmetyki, brudny autem na zlot motoryzacyjny jechać nie będę:) P.S. tez czytam tego bloga, ale chwalić się tym na lewo i prawo? no szkoda na drugi raz też będę słodzić aż Wam sie nie dobrze zrobi od tej słodkości :):):):)
  pozdrawiam

 11. Anita says:

  I jeszcze napisz wiersz, wtedy na 100% wygrasz. Ja już dzisiaj zacznę, będzie miał rymy parzyste i 10 strof.

 12. Michał Jaraczewski says:

  Ad.1. Cieszę się, że konkurs wzbudził emocje. Gdyby nie wzbudził to byłaby lipa.
  Ad.2. Udział w konkursie był dobrowolny. Nikt nikogo do zamieszczania komentarza nie zmuszał.
  Ad.3. Z racji tego, że było sporo zgłoszeń konkursowych była jedna dodatkowa nagroda. Krótko uzasadniłem swój wybór osób, które wygrały nagrody.
  To tyle co miałem do powiedzenia.

 13. Anita says:

  Wcale nie uzasadniłeś. Dalej nie wiem czemu to ja nie wygrałam.

 14. Michał Jaraczewski says:

  @Anita: Przy liście osób są uzasadnienia. Jeśli do Ciebie nie trafiąją to napiszę wprost. Wygrali oni ponieważ komentarze tych 6 osób podobały mi się bardziej niż Twój 🙂

 15. Smartie says:

  Sprawa ląduje w sądzie, jutro jadę złożyć wniosek..

  Po 1, za listę osób które nie wygrały, za obraźliwe dla nich słowa.
  Po 2, kopiowanie wiadomości z innych blogów.

 16. Asia says:

  ludzie to tylko konkurs!! uspokójcie się, sprawa ląduje z sądzie bo co? nie wygrałaś? a gdzie masz tam obraźliwe teksty?

 17. Asia says:

  ludzie to tylko konkurs!! uspokójcie się, sprawa ląduje z sądzie bo co? nie wygrałaś? a gdzie masz tam obraźliwe teksty????

 18. Smartie says:

  Po co spamujesz? Dla szpanu?

 19. Agnieszka says:

  Też brałam udział w tym konkursie, ale przeczytałam zwycięskie komentarze i jak dla mnie nie były złe także tylko pogratulować zwycięzcom 🙂

  Gratuluje:)

 20. Halski says:

  Na szafot!

  Bawią mnie te komentarze roszczeniowe, autor bloga jest wyjątkowo spokojnym człowiekiem…

 21. tynki poznań says:

  Ciekawy sposób wybierania 🙂 Mam nadzieje ze wiecej będzie takich.
  Pozdrawiam

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum