26 sierpnia 2011

W dniu wczorajszym opisałem Wam relację z testu kosmetyków samochodowych marki Autoland. Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią dziś mam dla Was dobrą informację. Właśnie rusza konkurs w którym do wygrania jest 5 dużych zestawów kosmetyków samochodowych.

Konkurs Autoland

W skład zestawu wchodzą:

» PSIK TURBO – koncentrat płynu do spryskiwaczy 1:100
» INSECT – preparat do usuwania martwych owadów
» ATACK – preparat do czyszczenia felg
» SPEC – preparat do czyszczenia silników
» BLAG – czernidło do opon
» TAP FORTE – środek do czyszczenia tapicerek i podsufitek
» BAMP – środek do czyszczenia zderzaków
» QUICK – środek do czyszczenia deski rozdzielczej
» Politura nabłyszczająca
» Wosk w płynie
» Chusteczki do czyszczenia szyb
» Chusteczki do rąk
» Chusteczki do kokpitu
» Chusteczki do skóry

Co zrobić aby dostać jeden z zestawów? To proste, wystarczy napisać komentarz pod tym wpisem (pamiętajcie o podaniu prawdziwego adresu email), w którym musisz przekonać mnie, że jeden z pięciu zestawów powinien pojechać właśnie do Ciebie. Konkurs trwa do 5 września do 23:59. Powodzenia 😉

tagiTagi: ,
comment 231 komentarzy »

Komentarze:

 1. ja202 says:

  Jakby Pan zobaczył mój samochód to wygrałbym dwa zestawy 🙂

 2. Tomek says:

  Zestaw kosmetyków powinien być mój ponieważ mój tata ma niedługo urodziny i na pewno uszczęśliwił by go taki piękny zestaw. Poza tym mieszkam w Pawłowicach a w moim mieście są właśnie produkowane te kosmetyki samochodowe.

 3. Asia says:

  Witam, chciałabym aby jeden z zestawów przyjechał właśnie do mnie, ponieważ mam piękne autko które zasługuje na wszystko co jest najlepsze. Moje autko jest zarejestrowane na jednym z portali motoryzacyjnych, gdzie są organizowane zloty właśnie dla aut i właścicieli zarejestrowanym na owym portalu. Takie kosmetyki pozwoliłyby zrobić z mojej Białej Lady (tak nazywamy nasze autko) prawdziwą królową zlotu. Wspaniałe jest uczucie gdy inni patrzą na Twoje auto z zazdrością. A czy Wam nie było by miło gdy ktoś by mnie pytał skąd mam tak wspaniałe “spa dla auta” a ja dumnie bym odpowiadała że przyjechało do mnie od organizatorów konkursu, którego wzruszyła moja miłość do mojego auta! a jaka to strona? No jak to jaka, najlepsza na świecie konkursy.com
  dziękuję za uwagę i pozdrawiam organizatora:)

 4. agnes says:

  Zestaw kosmetyków samochodowych powinien pojechać do mnie!
  Bo ja swój samochód kocham i nikomu go nie oddam.
  Dbam o niego jak o dziecko, mówię na niego „laleczko”.
  Mój samochód jest różowy, ma też fotel kolorowy.
  Powinnam wygrać ja, bo mój samochód dużo lat ma!

 5. Michał says:

  Mój fiacik zawsze zerka zazdrośnie na nowe, lśniące i pachnące auta na parkingu. Niestety zwykła szczotka, gąbka z płynem i wiaderko wody, choćby nie wiem jak często używane, nie dają już takiego rezultatu po kilkunastu latach eksploatowania. Taki profesjonalny zestaw pozwoliłby mu zabłysnąć jeszcze raz. I zadziwić wszystkie samochody dookoła.

 6. Przemek says:

  „Zwracam się z uprzejmą prośbą o przydzielenie mi jednego zestawu kosmetyków samochodowych marki Autoland.Prośbę swą, motywuję tym , iż słyszałem o znakomitym działaniu tych kosmetyków, dlatego też chciałbym wypróbować je na swoim aucie.Nadmieniam, że lubię jeżdzić czystym samochodem, dlatego też często go myję.Jednak już po przebyciu kilku kilometrów po wyboistej,nieutwardzonej drodze , auto wygląda , jakby w ogóle nie było myte.Chyba , kosmetyki ,których używam nie są najlepsze.A może ta drogą ,którą codziennie muszę pokonać jeżdżąc do pracy jest przyczyną tego , że mój samochód wygląda jakby nigdy nie był myty.Gdy wypróbuję te nowe kosmetyki będę wiedział, dlaczego mój samochodzik nazywany jest brudaskiem.Czy z powodu drogi, czy z powodu używania dotychczasowych kosmetyków.Jeżeli się sprawdzą, obiecuję ,że będę ich zawsze używał i polecę je swoim znajomym , którzy mają podobne problemy do moich.Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania.Z wyrazami szacunku -Przemek”.Może wreszcie udowodnię tym niedowiarkom, którzy ,nie wierzą mi, że często myję samochód.

 7. Patryk says:

  Mój ojciec wiecznie narzeka i narzeka,
  że zawsze brudne polo na niego czeka.

  Więc korzystając z jego wakacyjnej nieobecności
  chciałem coś zrobić dla jego radości.

  Zabierając się leniwie do samochodu mycia
  odkryłem, że mój pomysł w środkach nie ma pokrycia.

  Znalazłem puste tubki, butelki i opakowania
  nie używane chyba od dziejów zarania.

  Nie mogąc problemu tego rozwiązać
  począłem niespokojnie internet przeglądać.

  I wtedy niezmiernie się ucieszyłem
  gdy konkurs na waszej stronie odkryłem.

  Zestaw ten nie lepiej mi posłuży
  niż niejednemu parasol podczas burzy.

 8. Ola says:

  Mój ukochany mężczyzna niedawno zmienił samochód na większy, co oznacza również, że zwiększyła się powierzchnia do rzucania niepotrzebnych rzeczy, brudzenia papierkami i szyba jest również większa – co bardzo podoba się okolicznym gołębiom :). Z racji, że ja niestety prawka nie posiadam jeszcze i jestem notorycznie wożona postanowiłam wziąć sprawy w swe ręce i spróbować sił w konkursie. Obiecuję, że jeśli wygram to umyję kochanemu auto.

 9. paulina358 says:

  Mój samochód z reguły jest czysty staram się o niego dbać , ciagle próbuje używać nowych komsetyków ponieważ nie mogę dobrać sobie odpowiednich próbowałam już produktów Autolandu i oczywiście się sprawdziły jednak nie zdążyłam wypróbować jeszcze wszystkiego dlatego ten zestawik bardzo mnie interesuje. Do tej pory żadne z kosmetyków się nie sprawdziły tylko ten jeden z Autolandu jeśli reszta by się sprawiła równie świetnie zostałabym wielkim fanem tych kosmetyków.

 10. Sabina says:

  Moje autko bardzo potrzebuję takich kosmetyków na pewno chętnie poczuło by się czyste i pachnące a nie tak jak teraz nawet odpoweidnio nabłyszczone nie jest a o czym innym nie mówic. Najczęściej używam tylko wody z płynem bo nie mam pojęcia co odpowieniego by się przydało. Taki zestaw bardzo by mi pomógł i na pewno została bym z tymi kosmetykami na dłużej 🙂

 11. kalesonka says:

  By wciąż nie słuchać „NO ZARAZ KOCHANIE!”
  By wspólnej kolacji nie jeść na śniadanie
  By sprawniej szło MU samochodu sprzątanie…

  Bo kiedy znów słyszę „kochanie wychodzę”
  Szlak trafia nagły, nic nie jest po drodze

  Te kosmetyki ucieszą każdego
  Ale wiedz Boże nie najbardziej jego!

  Ja podziękuję z całego mego serca,
  Ta wygrana ucieszy, aż łzę w oku zakręca…

 12. rudywap says:

  Potrzebuję koncentratu do spryskiwaczy, bo inaczej szyby czyścił będę szczotką drucianą.
  Potrzebuję preparatu do usuwania martwych owadów, bo inaczej po zwłoki owadów zgłoszą się archeolodzy.
  Potrzebuję preparatu do czyszczenia felg – może to mnie zmotywuję do założenia alusów w aucie.
  Potrzebuję preparatu do czyszczenia silnika, bo inaczej ta zeszłoroczna mysz zostanie na dieslu na zawsze.
  Potrzebuję środku do czyszczenia tapicerek, bo inaczej dziewczyna mnie rzuci.
  Potrzebuję środku do czyszczenia deski rozdzielczej, bo inaczej nigdy już nie zoabczę predkościomierza.
  Potrzebuję politury i wosku, żeby rzucić dziewczynę i znależć lepszą.
  Potrzebuję chusteczek do czyszczenia szyb, rąk kokpitu i skóry, bo inaczej nowa dziewczyna będzie się nudziła.

 13. Romecky81 says:

  Za siedmioma tłokami i siedmioma warsztatami był sobie garaż. Zwykły, blaszany – ukryty w cieniu drzew. Garaż jakich wiele w pobliskiej okolicy, niewielki, lekko zardzewiały. Drzwi były mocno zdewastowane, dawno nie widziały spawarki czy chociaż WD40. Ale zaraz, w środku ktoś się znajdował ! Przez ogromną szparę dało się dostrzec wyglądający reflektor. Ktoś dyskretnie i z ukrycia obserwował pobliską autostradę – nową, wybudowaną na euro 2012. Po ekspresowej szosie pędziły nowoczesne auta, lśniące, pachnące. Odbijający się od ich karoserii blask słońca dosłownie oślepiał. Z garażu natomiast dało się słyszeć ciche pomruki silnika, które świadczyły o wielkim zachwycie i zazdrości. Na spoglądającym reflektorze pojawiła się natomiast łza, po niej kolejna i jeszcze jedna. Kim był zatem smutny obserwator? Kto schował się w garażu?
  Musimy cofnąć się o kilka lat. Młoda rodzina, szczęśliwie nabyła Warszawę M-20. Cudowna myśl polskiej produkcji dosłownie powalała nowoczesnością. Gaźnikowe auto służyło dzielnie przez kilkanaście lat, niestety do czasu… W rodzinie pojawił się on – Golf I, a później – ogromny kombi. Passat się zwał ! Oba samochody od razu zajęły miejsce M20stki, która niestety odeszła w cień. Pozostawiona w garażu przez kolejne lata nie była użytkowana. Gruba warstwa kurzu pokryła jej wiśniowy lakier. Okoliczne pająki i komary miały gdzie mieszkać. Każdy zakamarek samochodu zajęty był przez złośliwe owady. W środku Warszawy także niesamowity bałagan – niczym na biurku Durczoka. Szyby auta umorusane jak sedes w reklamie WC Pickera – wszędzie pełno bakterii, zarazek. Podsumowując – obraz nędzy i rozpaczy !
  Stąd przygnębienie auta i łzy – smutek z powodu wyglądu i niechęć pokazania się na zewnątrz. Ale stało się coś niesamowitego ! Auto zostało kupione przez nowego właściciela – tak się przypadkiem złożyło, że kilka dni wcześniej ów właściciel wygrał super zestaw kosmetyków do pielęgnacji samochodu. Wygrał w jednym z konkursów internetowych. Zrządzenie losu? Raczej – boska opaczność. Nie trudno sobie wyobrazić co stało się dalej. Brudna, zapomniana Warszawa vs kosmetyki do pielęgnacji i oczywiście efekt murowany. Auto odżyło ! Znów nabrało wiary w siebie. Silnik zupełnie inaczej ryczał – z dumą w głosie. Karoseria lśniąca jak górski potok. W felgach można było się przeglądać jak w lustrze. Piękności ! Perełka ! A w środku? Jak w nowym aucie – pachniało, zero kurzu, brudu. Ekstraklasa !
  I nastał długo oczekiwany moment dla M20stki – wyjazd z garażu. Auto powoli lecz z gracją wychyliło się z zapomnienia. Po kilkunastu latach ponownie koła zaczęły się toczyć. I nagle szok – pozostałe auta będące na autostradzie zamarły, były w szoku. Nowoczesne, luksusowe, sportowe samochody mogły się schować. Królowa była jedna – Warszawa ! A wystarczyło przecież tak niewiele…
  A morał tej opowieści jest krótki i znany – chcesz mieć piękne auto – AUTOLAND musi być grany !

 14. lejdi says:

  Codziennie rano mój mąż wstaje wcześniej, żeby zrobić mi śniadanie, mimo że ja mam do pracy na późniejszą godzinę. To trwa już od czasu, jak mieszkamy razem – 3 lata! Gdybym dostała te kosmetyki od Was, mogłabym wyszorować mu auto na błysk.. No może trochę przesadzam, ale on mógłby je sobie wyszorować na błysk 😉

 15. Aga says:

  Niedawno kupiłam starego Golfika i przy okazji naprawy gaźnika postanowiłam go wyczyścić bo pod maską wygląda strasznie.Chyba nikt od nowości go nie czyścił,więc taki zestaw kosmetyków bardzo by mnie ucieszył i ułatwił by mi pracę, bo szorowanie silnika benzyną ekstrakcyjną to bardzo niewdzięczne zajęcie. Już widzę jakby staruszek lśnił dzięki kosmetykom Autolandu, aż by mu reflektory błyszczały z radości 🙂

 16. Kamil says:

  Posiadam Czarnucha dziesięcioletniego 🙂 jego lakier jest już zmęczony mój drogi kolego. Domaga dopieszczenia i polerowania niejednego odprysku kamienia. Potrzebuje mycia dokładnego by nie pozostawić smug na dachu jego. W środku też by się małe pranie przydało w tedy to by się mojej kobiecie autko SPODOBAŁO. Jak widzisz cel mam szczytny wiec spakuj mi zestaw i wyślij czym prędzej a już zakasuje rękawy do gruntownej lakieru naprawy 😉

 17. piotr says:

  Moje stare auto pragnie tych kosmetyków.One sprawią, że dostanie nowy image, co za tym idzie nowe życie. Ratujmy stare,piękne samochody.

 18. madzienka392 says:

  Chcę, by kosmetyki Autoland trafiły w moje ręce,
  a gdy tak się stanie, uradowane będzie moje serce.
  Szeroki uśmiech na mej twarzy się pojawi,
  który smutną minę w mig spławi !
  Poza tym kosmetyki te są mi bardzo bliskie,
  cenię je za jakość i za ceny niskie.
  Tylko z nimi moc czystości odnajduję,
  tylko z nimi każdy brud doszoruję.
  Morał z tego wiersza jest oczywisty,
  gdy dostanę te produkty mój samochód będzie lśniący i czysty.

 19. chichiman says:

  Witam,
  Mój samochód jest taki smutny…z braku czasu zaniedbałem go trochę i stoi teraz przed domem, ma zamknięte oczy, źle mu oddychać bo jest pokryty kurzem, ma brudne kapcie, no i jedzą go pasożyty (rdza). Jeśli możecie mi pomóc i rozweselić mój wóz to te kosmetyki na pewno pomogłyby mi w tym 🙂
  Pozdrawiam

 20. Chojłówna says:

  Nie dawno zdałam prawo jazdy- po wielu perypetiach ale się w końcu udało:P Własnego autka nie mam ale jeżdżę samochodem chłopaka. Dbam o „PATATAJA”(honda civic) jak tylko mogę! Krzyczę na chłopaka jak trzaska mi drzwiami pasażera.Autko w końcu odżywa- pieszczę go niemal codziennie(niech inne autka zazdroszczą) to w końcu mnie chyba polubił, bo nasze początki nie były najlepsze- co wsiadłam do „PATATAJA” to on się buntował i się psuł,że nawet nie wyjechałam nim z podwórka(POWAŻNIE:D I żeby nie było, to nie moja wina była) Trochę się po docieraliśmy i trzymamy sztamę- teraz chłopak mówi że jak będę dalej tak jeździć to zabraknie „kucyków pod maską”:D Staram się pielęgnować naszą przyjaźń, żeby nigdy mnie nie zawiódł – akurat w tym miesiącu „PATATAJ kończy 18 lat! Więc z tej okazji jak raz należy się jemu prezent! Na pewno będzie wdzięczny.:) i ja również.
  pozdrawiamy serdecznie!

 21. eela says:

  Choć do dziwne, ale jako dziewczyna bardzo interesuje się motoryzacją i samochodami. Od małego dziecka sprzątam, myje auta i to nie tylko swoje ale znajomych i rodziny tez. Po prostu kocham to robić i za pomocą Waszych kosmetyków Autoland jeszcze lepiej mogła bym to robić, była bym bardzo zadowolona jak by mi się udało i mój scenic tez:)
  Pozdrawiam

 22. Jolka says:

  Spadanie mi nagroda z nieba??? NIE!
  Strategicznie podejść trzeba
  To jest wojna na powody
  A nie jakieś tam rozwody!

  Kosmetyków mi trzeba bom ja spięta
  Gdy nie sprzątam jam palnięta.
  Wszystkim lżej gdym jest zajęta
  Znika kłopot, udręk pęta

 23. Aneta P. says:

  Mój ojciec kocha swój samochód i zawsze musi byc on czysty. Raczej przydałaby mu się pomoc w myciu auta, zeby nie zeskrobywał brudu ze samochodu paznokciami i nie pucował własną koszulą

 24. Aga says:

  Mam nadzieje, że ten zestaw jest tak dobry, że ułatwi mi do szorowanie mojego wysłużonego auta, ale gdyby Pan dorzucił jeszcze parę rąk do zestawu byłabym wdzięczna bo obawiam się że sama sobie nie poradzę.Moje usilne czyszczenie auta nic nie daje dalej wygląda okropnie.

 25. madalenadelamur says:

  AutoLand jest mi dobrze znany.
  Super,Extra,Odjechany.
  Mój samochód ciągle błyszczy,gdyż AutoLand idealnie wszystko czyści.
  AutoLand ideałem jest gdy wygram kosmetyki po raz kolejny mój samochód o tym przekona się.

Napisz swój komentarz:

 • Popularne tagi

 • Archiwum