4 sierpnia 2011

Dawno nie publikowałem żadnej reklamy motoryzacyjnej. Okres ogórkowy i wakacje wyjazdy to nie najlepszy na okres dla sprzedawców samochodów, stąd też moto spotów w TV jak na lekarstwo. Jednak kilka dni temu namierzyłem w telewizji reklamę modelu Hyundai i40, w którym pojawia się zaproszenie na dni otwarte związane z debiutem i40 w Polsce.

Dni otwarte będą już w soboty 6 sierpnia i potrwają tydzień. Sam spot nijaki. O ile model i40 może sporo namieszać w segmencie D, zwłaszcza że ceny rozpoczynają się już od 84 900 i są zbliżone do oferty konkurentów takich jak na przykład Ford Mondeo kombi, czy Opel Insignia Sports Tourer.

Reklama jak dla mnie zbyt monotonna, utrzymana w konwencji reklam Hyundaia, gdzie promowane jest przewodnie hasło marki New Thinking. New Possibilities. O ile sam spot New Thinking. New Possibilities jest OK bo odnosi się bardziej do marki niż do konkretnego modelu, to spot i40 jakiś nudnawy mi się wydaje. Hyundai i40 to ciekawy samochód, od spotu reklamowego oczekiwałbym większych emocji i dynamiki.

A Wam się podoba?

tagiTagi: , ,
comment 4 komentarze »

Komentarze:

 1. iParts says:

  bez rewelacji

 2. andi says:

  Auto czy reklama?
  Założenia zrobili słuszne, trochę nowoczesnych rozwiązań też zaoferowali. Pytanie czy cena bodajże wyższa niż Avensisa i praktycznie zbliżona jak pominiętego w newsie Passata Varianta nie będzie odstraszać. Jak na kombi niezbyt duży bagażnik. Bodajże ok 100 litrów mniejszy jak Passata. Pewnie od Mondeo również.

 3. Michał Jaraczewski says:

  Hyundai jest w cenie Mondka, a jest o 2 tys. tańszy niż Insignia. Z Passatem nie porównywałem. A co do Avensisa, to poiwiem, że jeśli chodzi o dizajn to nie jestem zachwycony, jednak co do użytych materiałów to Toyota nie ma się czego wstydzić.

 4. andi says:

  W tej klasie auta muszą już coś pokazać. Ludzie w Polsce nie chcą wydawać kupy kasy za byle co. Nas nie stać na to.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum