24 czerwca 2011

Nowy Fiat Panda trzeciej generacji zadebiutuje podczas jesiennych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Jednak już dziś w sieci pojawiły się oficjalne szkice najnowszego Fiata Pandy. Szkice pochodzą ze zgłoszenia patentowego, a na ich podstawie stworzony został bardzo realistyczny rendering, przedstawiający wygląd najnowszej Pandy.

Nowy Fiat Panda 2012

Ogólny zarys i kształt zewnętrzny Pandy III, jest bardzo podobny do obecnie oferowanego modelu. Nowa Panda powstała w oparciu o rozwiązania konstrukcyjne nowej Lancii Ypsilon, produkowanej w Tychach. Nowa Panda III nieco urosła, włoscy projektanci pozostawili charakterystyczny wygląd linii bocznej z  małym prostokątnym tylnym okienkiem za słupkiem C. Samochód jakby trochę przytył i bardziej się zaokrąglił, przez co wygląda bardziej ciekawie i nowocześnie.

Nowy Fiat Panda 2012

Jak na razie włoski koncern nie ujawnił zbyt wielu szczegółów jeśli chodzi o nowy model. Można spodziewać się jednak, że pod maskę nowego Fiata Panda trafi podobna gama silników jaka jest w ofercie nowej Lancii Ypsilon oraz Fiata 500. Warto przypomnieć, że nowa Panda nie będzie produkowana już w Tychach, ale we włoskiej fabryce Pomigliano d’Arco koło Neapolu.

Nowy Fiat Panda 2012

tagiTagi: , ,
comment 5 komentarzy »

Komentarze:

 1. Lenkar says:

  Nowa Panda jest produkowana pod Neapolem. Teraz ma niekonwencjonalny wygląd i jest o wiele większa niż jej poprzednia wersja, dzięki czemu powala konkurencję na kolana 😀

 2. felga says:

  Fiat się postarał kolejny raz i wypuścił na rynek rzeczywiście ciekawy model Pandy-nie ma do czego się doczepić. Wygląd, komfort jazdy i Diesel- jestem ZA

 3. automoto says:

  Bagażnik ma pojemność 225 litrów z tego, co się dowiedziałem. Chciałbym to zobaczyć na żywo 😉 Już niedługo będzie można.

 4. nowa says:

  A ja się dowiedziałam, że ma potrójne wyposażenie do wyboru: Fresh, Lounge, Pop 🙂 Jest w czym wybierać. Nowa Panda ma w sobie coś.

 5. Michał Jaraczewski says:

  Nowa Panda oby powtórzyła sukces swojej poprzedniczki 😉

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum