26 kwietnia 2011

W dniu dzisiejszym Opel ujawnił oficjalne zdjęcia swojego najnowszego modelu jakim jest Astra IV GTC. Nie ujawniano jak na razie specyfikacji technicznej, ale Opel już dziś zapowiedział, że pełne informacje techniczne dotyczące tego modelu zostaną ujawnione 7 czerwca. Wtedy Opel rozpocznie także przyjmowanie zamówień na ten model.

Tak jak było się można tego spodziewać, swoją oficjalną premierę Astra IV GTC będzie miała podczas jesiennych targów we Frankfurcie.

Nowy Opel Astra 4 GTC

Trzydrzwiowa Astra IV GTC w wersji produkcyjnej jest bardzo zbliżona do wersji Paris Concept, która została zaprezentowana przed rokiem w Paryżu. Zasadnicze różnice to drobne zmiany kształtu zderzaków oraz wyeliminowanie przednich świateł przeciwmgłowych w technologii LED.

Nowy Opel Astra IV GTC będzie produkowany w Gliwicach. Produkcja seryjna ma ruszyć jesienią.

Nowy Opel Astra 4 GTC

tagiTagi: , ,
comment 5 komentarzy »

Komentarze:

 1. Kamil says:

  „wyeliminowanie przednich świateł przeciwmgłowych w technologii LED” Przeciwmgłowe LED? Chyba mały byk.

 2. WCF rzeczywiście pisze o światłach przeciwmgłowych w technologii LED, więc coś w tym musi być. A co do samej Astry GTC. Najpiękniejszy trzydrzwiowy kompakt, który kupiłbym w ciemno.

 3. Michał Jaraczewski says:

  @Kamil: tak przednie światła miały być w technologii LED – tzw. LED stripes. Podpatrzone chyba w BMW serii 5. Zerknij sobie na fotki Paris Concept.

 4. wicioszek says:

  Zastanawia mnie czy dalekowschodnie auta się „europeizują” stylistycznie czy to nasze się „dalekowschodniują” 😉

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum