15 marca 2011

Dziś pochwalę się takim mały pitu-pitu przełomem jeśli chodzi o automotiveblog.pl. Patrząc na kalendarz to minęło 19-ście miesięcy odkąd powstał blog. Przez 19-ście miesięcy wydarzyło się sporo rzeczy, traktuję to jako takie mini kamyczki milowe – np.: pierwsze kampanie reklamowe, pierwsze testy samochodów, itp. Dziś więc pora na kolejny kamyczek, a mianowicie rozpoczętą współpracę dziennikarską (nie lubię tego określenia) z magazynem Silesia Airport.

Silesia Airport to bezpłatny magazyn Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice. Lotnisko w Katowicach to jedno z największych lotnisk komunikacyjnych w Polsce. Co roku na lotnisku w odprawianych jest prawie 2,5 mln pasażerów. W terminalach pasażerowie mogą bezpłatnie pobrać magazyn, który ma umilić czas spędzony na lotnisku jak i już w trakcie podrózy samolotem. Pozytywnie więc zareagowałem na propozycję współpracy z magazynem jako dziennikarz-bloger, chociaż za dziennikarza motoryzacyjnego nigdy się nie uważałem i bardzo nie lubię tego określenia kierowanego pod moim adresem.

W najnowszym 33-cim wydaniu SilesiaAirport możecie przeczytać mój trzystronicowy tekst na temat najważniejszych premier motoryzacyjnych na polskim rynku w 2011 roku.

tagiTagi: ,
comment 5 komentarzy »

Komentarze:

 1. Krasus says:

  Gratuluję!:) Ktoś docenia Twoje pisanie i to się liczy.

 2. Michał Jaraczewski says:

  @Krasus: dzięki 🙂

 3. toluk says:

  Gratulacje! 🙂

 4. Blogomotive says:

  Gratulacje!!! A będziesz dostawał samoloty do testów? 😉

 5. Michał Jaraczewski says:

  @Blogo: rozmowy trwają, negocjuję testy F-16. Proponowali TU-154M PL-102 ale się nie zgodziłem 😀

  A tak na poważnie to liczę na to, że uda się nawiązać szerszą współpracę, tak abym frajde miał ja ale także by z tego mogli jakoś skorzystać lokalni dealerzy ze Śląska lu okolic.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum