11 marca 2011

W telewizji pojawiła się nowa reklama modelu Renault Latitude. Jedzie sobie gość w aucie, a tu na raz wyskakuje z boku jakaś Chinka czikulinka i proponuje gościowi… masaż stóp. Nie wiem czy akurat takiego masażu oczekiwałby ów gość za kierownicą ale mniejsza z tym. Reklama ma na celu przybliżenie widzowi wyposażenia modelu Latitude takiego jak: jonizator powietrza oraz fotel z funkcją masażu. Może to i fajne wyposażenie ale reklama mega tandetna. Zastanawiam się ilu z widzów zapamięta owe funkcja, a ilu zapamięta Chinkę czikulinkę, która łamaną polszczyzną proponuje masaż… stóp!

Nie wiem dlaczego ale spot reklamowy modelu Latitude mówi mi, że ten samochód to klasyczny opa wagen, zupełnie nie dla mnie ale dla podstarzałego Pana, który będzie nim jeździć do kościoła. Ten spot to idealny przykład kiepskiego spotu reklamowego. Chyba przebija go tylko reklama Suzuki z prezenterką pogody czołgającą się po podłodze i mówiącą, że najlepiej na czterech…

tagiTagi: , ,
comment 6 komentarzy »

Komentarze:

 1. andi says:

  Nie każdy potrafi tak jak VW. Oni mają niezłych ludzi od reklamy. Mało gadania, niekiedy wogóle i potem zaskakująca końcówka – choćby ta ostatnia.
  Jakby ta Chinka siedziała z tyłu i masowała to przynajmniej byłoby zabawniej.

 2. Michał Jaraczewski says:

  @andi: masowałą stopy siedzący z tyłu? 🙂

 3. costarea says:

  Mi osobiście bardzo się podoba ta reklama. Każdy może mieć własne zdanie, ale całkowicie nie zgadzam się w autorem tego artykułu. Może gustuje on w reklamach VW np. Jetta, która nie wiadomo na czym polega, oprócz monotonnym powtarzaniu słowa Jetta. Ta jest zabawna i zawsze z chęcią ją oglądam w TV, a gwarantuje nie jestem OPA.

 4. andi says:

  raczej plecy, chyba łatwiej by było 😉

 5. Michał Jaraczewski says:

  @costarea: reklama Jetty też mi się nie podoba. Ale podoba mi się Volvo V60 🙂 Podoała mi się też Reklama Megane RS 😉

 6. witwit says:

  Jedna z moich ulubionych reklam to ta z okazji 125 urodzin Mercedesa:
  http://www.youtube.com/watch?v=hqDou1c3G_I&feature=related
  Fajna muzyczka i samochodziki:P

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum