29 grudnia 2010

Aby jeszcze bardziej zadowolić klientów i umożliwić im dostosowanie wyglądu samochodu do swoich potrzeb, koncern Ford zdecydował, że klienci którzy zdecydują się na zakup modelu Ford Focus MK3 będą mogli skorzystać z palety unikalnych 200 wzorów naklejek (tatuaży).

Ford Focus III tautaż

Tatuaże zostały zaprojektowane przez Ford Custom Graphics, a ich cena kształtuje się w przedziale od 120 do 470 USD, co w przeliczeniu na naszą krajową walutę daje kwotę rzędu od 360 do 1420 zł. 360 zł to jeszcze w miarę przystępna cena, ale nie wiem czy byłbym skłony wydać blisko 1.5 tys. zł na jakieś naklejki 😉

Ford udziela na naklejki trzyletniej gwarancji lub 60 tys. kilometrów. Naklejki w każdej chwili można usunąć, więc jeśli komuś się znudzi jakiś wzór to będzie mógł łatwo zmienić na nowy.

Na chwilę obecną oferta personalizowanych naklejek/tatuaży dotyczy tylko rynku w Stanach Zjednoczonych, trochę szkoda że nie będą oferowane na innych rynkach.

Ford Focus III tautaż

Ford Focus III tautaż

Ford Focus III tautaż

tagiTagi: ,
comment 3 komentarze »

Komentarze:

  1. andi says:

    Bzdety oferują, a jak ceny u nas będą takie jakie ogłosili w Anglii i Niemczech to będą mieli problem w konkurowaniu z Golfem i Astrą. Nowy model, nowym modelem, ale musi być jakieś tego uzasadnienie. Nie widzę, aby mieliby być lepsi od VW czy Opla.

  2. Michał Jaraczewski says:

    @andi: masz zupełną rację, cena to najważnieszy czynnik. Jednak myślę, że będzie trochę taniej niż w UK.

  3. W sumie wyglądają świetnie 😉

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum