21 września 2010

Kolejna paryska nowość, chociaż pisząc „nowość” mam tutaj mieszane uczucia. Z jednej strony Hyundai ix20 jest nowością w gamie samochodów marki Hyundai, a z drugiej to auto to kopiuj/wklej czyli żywcem przerobiony model Kia Venga.

Hyundai ix20

Porównując zdjęcia modeli Kia Venga oraz Hyundai ix20 można pobawić się w zabawę pod tytułem „porównaj dwa obrazki i znajdź 10 różnic”. Oczywiście widać inny kształt przedniego zderzaka, zmodyfikowano przedni grill. Z tyłu natomiast są nowe światła, zmodyfikowana nieco szybko tylnej klapy bagażnika, zmodyfikowany zderzak. I na tym koniec modyfikacji, panel boczny i przetłoczenia w dolnych obszarach bocznych drzwi są identyczne jak w modelu Venga.

Niestety Hyundai nie ujawnił żadnych zdjęć wnętrza ix20 ale podejrzewam, że nie mam co liczyć na jakiejś radykalne modyfikacje.

Hyundai ix20

Zgodnie z zapewnieniami koreańskiego koncernu, Hyundai ix20 wjedzie do salonów w czwartym kwartale tego roku. Samochód będzie oferowany z programem gwarancyjnym Hyundai 5-Year Triple Care. Program 5-Year Triple Care to program 5-cio letniej gwarancji bez limitu kilometrów, 5-cio letniej obsługi technicznej pojazdu oraz 5-cio letni program assistance.

Hyundai ix20

Co mnie zastanawia to cena Hyundaia ix20, która na pewno będzie wyższa niż modelu Kia Venga.

Hyundai ix20

Hyundai ix20

tagiTagi: , , , ,
comment Brak komentarzy »

Brak komentarzy, dodaj swój:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum