14 sierpnia 2010

Rok minął jak z bicza strzelił. Przemknął tak szybko, jak bolidy formuły 1 na długiej prostej. Śmig, trochę huku, kurzu i nie ma.

Garść statystyk, przez ostatnie 12 miesięcy na blogu pojawiło się 298 wpisów łącznie z tym który teraz czytacie. W statystykach odnotowałem też 303 komentarze (nie licząc spamu). 298 wpisów w ciągu 356 dni to chyba dobry wynik, cały czas staram się utrzymać zasadę minimum jednego wpisu podczas dni powszednich. Czasami jako bonus pojawia się wpis w weekend. Oczywiście muszę przyznać, że czasami nie mam siły, możliwości napisania posta czy weny twórczej, nie mniej jednak staram się utrzymać dyscyplinę. Są trudne momenty, bo wakacje to sezon ogórkowy i raczej mało się dzieje w moto branży.

Pierwsze urodziny Automotiveblog.pl

Przez miniony rok według wordpressowych statystyk, automotiveblog.pl zaliczył łącznie blisko 155 000 wyświetlonych stron. W ostatnim czasie średnia liczba odsłon na miesiąc to około 17 000 – 18 000.

Z dodatkowych rzeczy, które działy się na automotiveblog.pl w ciągu ostatnich 12 miesięcy i o których warto wspomnieć to konkursy z nagrodami, uruchomienie oficjalnego profilu na naszej-klasie oraz uruchomienie fanpejdża na facebooku. Ponadto udało mi się przetestować kilka samochodów co jednak było sporym wyczynem. Nie podejrzewałem, że pozyskanie samochodu do testu będzie tak trudne.

Statystyki i rosnąca popularność cieszy, w najbliższym czasie zamierzam przeprowadzić mały facelifting bloga i dołożyć kilka nowych rzeczy jesienią. Postaram się też skupić na poszerzeniu grona fanów na facebooku i tam też planuję zorganizowanie kilku konkursów.

Na koniec dziękuje wszystkim czytelnikom za obecność, za komentarze i aktywność nie tylko w komentarzach na automotiveblogu ale również na blipie, facebooku oraz mailowo. Jeśli macie jakiś pomysły, sugestię to jestem otwarty i chętnie się z nimi zapoznam.

tagiTagi:
comment 5 komentarzy »

Komentarze:

 1. SJM says:

  No to wszystkiego najlepszego i powodzenia:-)

 2. Krasus says:

  Tak trzymaj:)

 3. Łukasz says:

  Gratuluje i oby wiecej tak dobrych tekstow jak w tym roku!!

 4. Oninom says:

  Gratulacje dla was, oby tak dalej.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum