14 czerwca 2010

Dziś dość nietypowa społeczna kampania reklamowa, nie wiem czy jest emitowana w telewizji. Prawdę mówiąc wątpię bo jakoś jej nie zauważyłem.

Ciekaw jestem jakie jest Wasze zdanie na temat palenia papierosów w samochodzie. To raczej nic przyjemnego jechać w aucie z osobami, które palą. Poza tym elementy samochodu takie jak fotele, wykładzina czy podsufitka przesiąkają dymem papierosowym i trudno jest potem pozbyć się tego zapachu, a wieszanie niezliczonej ilości choinek zapachowych może przynieść więcej szkód niż korzyści.

tagiTagi: ,
comment 2 komentarze »

Komentarze:

 1. rafal says:

  Ja pale lecz swoim aucie nigdy nie zapaliłem nawet jednej fajki nie zgadzam sie na palenie w moim aucie mam kumpla który pozwala palić w aucie ale moim zdaniem tak jak i chyba wiekszości ten zapach unosi sie w powietrzu i osiada na tapicerce
  NIE PALCIE W SWOICH AUTACH SZKODA ICH I PRZY SPRZEDAŻY WIEKSZOŚĆ LUDZI DBA O TO CZY BYŁO W AUCIE PALONE CZY NIE

 2. PiotrM says:

  O ile ktoś jeździ w starym rzęchu to jest widok zrozumiem, jednak ostatnio widziałem nowe BMW X5 i byłem zaszokowany gdy zobaczyłem palącą w nim kobietę – zrobiło mi się szkoda tego fajnego autka.

  Kiedyś mijałem nauke jazdy, gdzie instruktora chyba nie mógł już wytrzymać napięcia i zapalił(kursant oczywiście jechał). Na jego miejscu kopnąłbym tego instruktora w d.pe.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum