20 maja 2010

W najbliższy weekend ciekawa gratka dla pasjonatów marki Peugeot. Francuski producent w związku z jubileuszem zaprasza w dniach 20-21 maja na dni otwarte do swoich salonów. Z racji jubileuszu Peugeot wprowadził do oferty limitowaną serię wyposażenia Millesim 200, która dostępna jest w modelach Peugeot 207 oraz Peugeot 308 w wersjach 5-cio drzwiowych i kombi.

Wyposażenie Millesim 200 to tak naprawdę wzbogacone wyposażenie Trendy plus dodatki w postaci: aluminiowych felg, modułu bluetooth i wejścia USB oraz pakietu stylistycznego (sportowe zderzaki, listwy boczne w kolorze nadwozia).

Wszystkie samochody z serii Millesim 200 posiadają między innymi: automatycznie włączane światła do jazdy dziennej, progresywne wspomaganie kierownicy, dźwiękochłonną przednią szybę, manualną klimatyzację komputer pokładowy oraz radio z mp3.

Ciekawa jest też oferta wyposażenia dodatkowego:
» Peugeot 207 Millesim 200: kurtyny powietrzne 800 zł, podgrzewane fotele przednie 1400 zł.
» Peugeot 308 Millesim 200: kurtyny powietrzne 1200zł, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja 1200 zł, podgrzewane fotele przednie 700 zł, tylne czujnik cofania 1300 zł, skórzana kierownica 300 zł,

W czasie dni otwartych klienci Peugeot będą mogli skorzystać z promocyjnego urodzinowego kredytu na zakup nowego samochodu. Urodzinowy kredyt to między innymi zerowe oprocentowanie przez najbliższe 5 lat i zerowa wpłata własna. Ale na korzystnym kredycie i limitowanej edycji Millesim 200 promocje się nie kończą. Peugeot wprowadził też do oferty bezpłatną homologację ciężarową oraz dla właścicieli Peugeotów przygotował 20% upust na zakup wybranych 200 różnych części zamiennych.

Przygotowano też konkurs z ciekawymi nagrodami dla osób odwiedzających salony Peugeota podczas najbliższego weekendu. Główną nagrodą za napisanie najlepszych życzeń urodzinowych, jest samochód Peugeot 207 z limitowanej serii Millesim 200. Kolejne nagrody to romantyczny weekend w Paryżu dla 2 osób oraz dość ciekawa nagroda zwłaszcza dla automaniaków, a mianowicie 3 dniowa podróż dla dwóch osób na wyścig 24h Le Mans. Wyścig Le Mans odbędzie się w tym roku w dniach 12-13 czerwca, a przed ekipą z zespołu Peugeot Sport Total będzie czekało wyzwanie obrony tytułu zwycięzcy z poprzedniego roku.

Zamierzam odwiedzić w najbliższy weekend salon Peugeota, bo dawno nie byłem. Więc po weekendzie podzielę się z Wami wrażeniami.

tagiTagi: , ,
comment 2 komentarze »

Komentarze:

  1. qwert says:

    Bede bankowo 21.05. Dzieki za info, moze byc ciekawa impreza, jestem pewny ze bedzie torche fanow 207 😉

  2. zyrard says:

    no dokładnie, ja będę oglądał 308 i jej cennik bo szczerze mówiąc już od dawna zastanawiam się nad kupnem tego auta 🙂

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum