26 kwietnia 2010

To już trzeci konkurs organizowany na łamach automotiveblog’a. Tym razem tak jak w przypadku pierwszego konkursu, sponsorem nagród jest sklep z kosmetykami samochodowymi myjauto.pl.

Zasady konkursu są równie proste jak podczas poprzednich konkursów:
1. Konkurs trwa od 26/04/2010 do 9/05/2010.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na 5 pytań zamieszczonych poniżej w formularzu konkursowym. Informacje potrzebne do udzielenia poprawnych odpowiedzi znajdują się na stronach myjauto.pl oraz automotiveblog.pl.

3. Każde zgłoszenie prócz odpowiedzi na pytania musi zawierać dane kontaktowe (imię/nick) oraz poprawny adres email. Adres email jak i dane kontaktowe nie będą rozpowszechniane, powielane, udostępniane osobom 3-cim, etc. Dane są tylko potrzebne do wyłonienia zwycięzcy konkursu, po zakończeniu konkursów adresy e-mailowe jak i dane kontaktowe zostaną usunięte.

4. Z nadesłanych poprawnych odpowiedzi w drodze losowania zostanie wyłoniony jeden zwycięzca oraz dwie osoby, które otrzymają nagrody pocieszenia. Wyniki zostaną ogłoszone do 14 maja 2010. W przypadku braku potwierdzenia przez zwycięzców adresów kontaktowych do dnia 21 maja 2010 r., losowanie konkretnej nagrody zostanie przeprowadzone ponownie.

5. Z jednego adresu email można przysłać tylko jedno zgłoszenie. Monitorowane też będzie IP nadawcy. W przypadku stwierdzenia naruszenia tego punktu z losowania wykluczone zostaną podejrzane zgłoszenia.

6. Zwycięzca konkursu otrzyma zestaw do pielęgnacji samochodu składający się z produktów Turtle Ice Wax oraz Turtle Ice Wheel Clean.
Będą też wylosowane 2 osoby, które otrzymają nagrody pocieszenia w postaci preparatu do czyszczenia felg: Turtle Ice Wheel Clean. Nagrody zostały ufundowane przez serwis myjauto.pl.

Informacja dla osób, które n razy wysyłają zgłoszenie z tego samego IP. Dajcie sobie spokój z wielokrotnym wypełnianiem formularza. Wasze zgłoszenia i tak nie zostaną wzięte do losowania. Proszę o zapoznanie się z regulaminem.

Konkurs zakończony

tagiTagi: ,
comment Brak komentarzy »

Brak komentarzy, dodaj swój:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum