1 kwietnia 2010

W zeszłą niedziele zakończył się konkurs organizowany wspólnie z serwisem automoti.pl. Przypomnę, że główną nagrodą w konkursie jest zestaw narzędzi Bosch oraz podkładka Gecko Pad. Zostały wylosowane też dwie nagrody pocieszenia.

Zwycięzcą konkursu jest użytkownik starosta. Dwie nagrody pocieszenia w postaci podkładek gecko pad powędrują do użytkowników zdolnabestia oraz bartos200.

Jeśli chodzi o sam konkurs to pytanie dotyczące ilości znaków w numerze VIN nie sprawiło żadnego problemu. Natomiast drugie pytanie dotyczące kraju w którym Opel produkuje nową Merivę już sprawiło problem. Dużo odpowiedzi było oczywiście poprawnych ale zdarzały się też takie w stylu: Polska, Włochy, Szwajcaria, Rosja, najdziwniejsza odpowiedz jaką zauważyłem to Luksemburg. Chyba w najbliższym tygodniu przygotuje krótką rozpiskę z informacjami o zakładach Opla i o produkowanych modelach, może się taka informacja przydać, a na pewno już nie zaszkodzi 😉

Po Wielkanocy jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to wystartuje już 3 konkurs. Na razie nie zdradzam szczegółów ale podpowiedzcie proszę w komentarzach jakie nagrody by Was ucieszyły?

tagiTagi: ,
comment 3 komentarze »

Komentarze:

 1. zdolnabestia says:

  Wygrałam 🙂
  No ciekawa ta podkładka, przetestuję czy wytrzyma wszystkie moje zakręty, a raczej coś, co do niej przykleję.
  Z regulaminu wynika, że laureaci mają potwierdzić swoje dane do 7 kwietnia – czy mam spodziewać się jakiegoś maila?

 2. Michał Jaraczewski says:

  Wysłałem maile na adresy podane w zgłoszeniu 😉

 3. Dedicated servers says:

  Losowanie Nagrod I stopnia odbedzie sie jako pierwsze w dniu 17 lutego 2017 r. Losowanie Nagrody Glownej odbedzie sie 17 lutego 2017.

Napisz swój komentarz:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

 • Popularne tagi

 • Archiwum