5 stycznia 2010

To już setny wpis popełniony przeze mnie na automotiveblog’u. Gdy zaczynałem pisać bloga w sierpniu nie myślałem, że do końca roku opublikuję tu blisko 100 wpisów. 30 listopada blog zaliczył 10000 odsłon i wtedy to myślałem, że 20000 odsłon pojawi się w pierwszej połowie stycznia 2010, a tu niespodzianka – 20000 odsłon bloga stuknęło 29 grudnia. W związku z czym miesięczna ilość odsłon bloga waha się obecnie w granicach 10000, co uważam za dość dobry wynik po ponad 4 miesiącach od jego uruchomienia. Dla potwierdzenia odnośnik do statystyk AdTaily.

Ostatnie półtora tygodnia to czas odpoczynku od bloga i trochę też od komputera i Internetu. Teraz nadrabiam świąteczno-sylwestrowe zaległości i zabieram się do pisania nowych postów 😉 jednak zanim to nastąpi taka mała chwila sylwestrowych refleksji.

W minionym 2009 roku postanowiliśmy spędzić ze znajomymi sylwestra w Białym Dunajcu koło Zakopanego. Byliśmy tam ponad tydzień, trochę pojeździliśmy po okolicy, pozwiedzaliśmy, postaliśmy też w korkach w centrum Zakopanego. Według tego co usłyszałem w radio, to pod Giewontem blisko 200.000 osób otwarło korki z szampana i następnie te 200.000 osób postanowiło zakorkować zakopiankę w stronę Krakowa w sobotę i niedzielę. Korzystając z doświadczeń lat poprzednich tym razem zaplanowaliśmy powrót do domu dopiero w poniedziałek i to był chyba najlepszy wybór. Poprzednim razem wracaliśmy przez Słowację i korków nie było, tym razem wracaliśmy normalnie przez Kraków i też obyło się bez stania w wielokilometrowych korkach. Nie rozumiem postępowania polskich kierowców, jadą wszyscy na raz a potem wszyscy Ci jadący narzekają, że był korek.

Jeszcze odnośnie samego Zakopanego, wracając z nad Morskiego Oka zobaczyłem jakąś imprezę promującą BMW, nie wysiadałem z auta bo nie wiedziałem o co tak naprawę chodzi, dopiero potem spostrzegłem na ulicach oklejone BMW X1. Po powrocie do domu wyszukałem w Internecie i teraz już wiem, że była to impreza z cyklu BMW X1 Live Tour. Szkoda, że nie wiedziałem o niej wcześniej, w sieci jakoś mało było reklam promujących to wydarzenie.

Na sam koniec to jako ciekawostki: wyjeżdżając z Zakopanego zauważyłem Kie Sorento na ukraińskich blachach przerobioną na Mercedesa 😉 Widok dość nietypowy, jednak nie zasługiwał na uwiecznienie, sąsiadom ze wschodu należy pogratulować fantazji 😉 Poza tym na parkingu widziałem Porsche Panamera Turbo na tablicach z mojego miasta. Cóż tego auta w okolicy nigdy nie widziałem ale chyba nic nie straciłem, Porsche Panamera Turbo to auto, które raczej nie wzbudza u mnie żadnych ahhów ani ohhów 😉

tagiTagi: , ,
comment Brak komentarzy »

Brak komentarzy, dodaj swój:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum