29 października 2009

Włoski koncern Fiata w 2003 r. wprowadził na rynek Fiata Pandę. Samochód nie jest jakimś szczytem techniki, w środku moim zdaniem bardzo plastikowy, jakość materiałów średnia ale jednak ten samochód wzbudził zainteresowanie klientów i w ten oto sposób od 2003 r. sprzedano ponad 1.5 miliona Fiatów Panda, a w tym roku Fiat planuje sprzedaż kolejnych 285 tysięcy pojazdów.

Produkowany w Tychach Fiat Panda w 2003 roku zdobył tytuł Car Of The Year 2004. Patrząc na ofertę Fiata, model wprowadzono na rynek najprawdopodobnie z myślą o zastąpieniu nim Fiata Seicento. Teraz przyszła kolej na face lifting tego miejskiego auta z segmentu A.

Nowy Fiat Panda MY 2009 to raczej kosmetyczne zmiany. Zdecydowano o zmianie grilla, powiększeniu lusterek bocznych, nowych kolorach nadwozia, nowym relingom i nowym wzorze kołpaków. Wewnątrz zmiany też bardzo kosmetyczne, dodano czujnik zapięcia pasów bezpieczeństwa i wprowadzono nowe kolory tapicerki.

Osobiście Panda jakoś nigdy nie była samochodem, których wzbudzałby moje zainteresowanie i ciekawość. Mając do dyspozycji powiedzmy 35000 zł wolałbym kupić jakieś używane auto z segmentu B lub C zanim fabrycznie nową Pandę.

Fiat Panda MY2009 Interior

Fiat Panda MY2009 Exterior

Źródło: fiatpress.pl

tagiTagi: ,
comment Brak komentarzy »

Brak komentarzy, dodaj swój:

Twoje imię / nick (wymagane):

Twój adres email (wymagane):

Adres strony www (opcjonalne):


Treść komentarza (wymagane):

  • Popularne tagi

  • Archiwum